eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Çakar Hollanda'ya ağır sözler

Ahmet Çakar Hollanda'ya ağır sözler

Ahmet Çakar, Hollanda'da yaşanan skandalın ardıdan Hollanda'ya '... lalesi' olarak seslendi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-03-2017 09:24 - Güncelleme: 13-03-2017 09:24

Hollanda polisi, Türkiye'nin Rotterdam Başkonsolosluğu önünde Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'ya destek vermek için toplanan Türk vatandaşlarına sert müdahalede bulundu.

Beyaz Futbol'da Hollanda'da dün yaşanan bu olayla ilgili çok sert ifadeler kullanıldı.

Özellikle Ahmet Çakar'ın kullandığı ifadeler dikkat çekiciydi. Yaşananlara çok sinirlendiğini ifade eden Çakar, 'Hollanda ... lalesidir' dedi.

Canlı yayında söylenen bu sözler gülüşmelere neden oldu.

SOSYAL MEDYA SALLANDI

Çakar, bu sözlerinden sonra sosyal medyada bir anda gündem oldu. Mesajlarda 'Çakar hislerimize tercüman oldu' ifadeleri kullanıldı.

Ahmet Çakar

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Çakar Hollanda'ya ağır sözler haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 13 Mart 2017 15:36 SEN " HOLLANDA DA SECiM OLDUGUNU PROBLEM CIKACAGINI BUNU KULLANMAK iCiN , BiLEREK KACAK OLARAK HOLLANDAYA KARA YOLUYLA AiLE BAKANINI GÖNDERiRSEN BÖYLE OLUR" SEN AVRUPAYA TC. MESELESiNi TASIYAMAZSIN " TERBiYESiZ OLAN AHMET CAKAR GiBi YALAKA SÖZDE VATAN SEVERLER" OLAN "SUCU OLMAYAN AVRUPA VATANDASLARINA OLACAK"

    CEVAP YAZ 1 4

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro