eposta yazdır zoom+ zoom-

Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye öyle küfürler etti ki...

Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye öyle küfürler etti ki...

Makedonya-Türkiye maçının ardından uçakta Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan'ın, gazeteciye ağır küfürler ettiği ortaya çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-06-2017 09:07 - Güncelleme: 06-06-2017 09:07

A Milli Takımımızın Makedonya ile oynadığı hazırlık maçının ardından tatsız bir olay yaşanmış, Arda Turan, Bab-ı Ali'nin 40 yıllık emektarı ve saygı duyduğu Spor Yazarı Bilal Meşe'ye uçak hareket etmeden önce küfürler ederek boğazını sıkıp darp etmişti.

Yıldız futbolcunun Meşe'ye ettiği küfürler ortaya çıktı.

GAZETECİNİN BOĞAZINA SARILDI

2016 yılındaki prim haberleriyle nedeniyle gazeteciye tepki gösterdiği öğrenilen Arda Turan, hakarete varan cümleler kurdu ve fiziksel saldırıda bulundu, gazetecinin boğazına sarıldı.

AĞIR KÜFÜTLER ETTİ

Milli Takım futbolcuları ile birlikte kafilede yer alan VIP yolcular ve basın mensupları uçağa binip bagajlarını üst dolaplara yerleştirdiği sırada Arda Turan, Bilal Meşe cam kenarında otururken yanına geldi ve, ''Senin...Ana....Avradını...kızlarını...Çoluğunu...Çocuğunu...sk." şeklinde küfürler ederek saldırdığı gözlendi.

Meşe'nin boğazına sarılan ve sıkmaya çalışan Arda Turan'ın bu hareketine Burak Yılmaz ve Caner Erkin anında müdahele etti ancak olayda hayret ve şaşkınlık uyandıracak bir biçimde bu ikili Bilal Meşe'ye yüklenerek, "Otur bakalım yerine sen ne yapıyorsun" diyerek, takım arkadaşının tarafında yer aldılar.

TERİM VE VIP YOLCULAR ÖNDEYDİ

Uçak yerleşiminde öndeki 1 ve 4'üncü sıralarda Türkiye Futbol Direktörü Fatih terim ve VIP yolcular, 6-7 ve 8'inci sıralarda ise medya mensupları oturmaktaydı. Olayın olduğu sıralarda, Arda Turan'ın gelerek birden saldırıyı gerçekleştirmesiyle herkes neye uğradığını şaşırdı. Ön sırada bulunanların ise hadiseye müdahale etmediği de bir başka şaşkınlık yaratan durumdu.

arda turan

HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ

Uçak Trieste'ye inip boşalmaya başladığı sırada ise bir başka hoş olmayan durum yaşandı. Başta Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan olmak üzere, Burak Yılmaz, Caner Erkin ve diğer Milli takım oyuncuları sanki hiçbir şey olmamış gibi güle oynaya, kafile otobüsüne binip Slovenya'ya doğru yola çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye öyle küfürler etti ki... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • derya can 07 Haziran 2017 07:49 ne oldu.gs formalı paylaşım yapmşsın...tırstınmı yoksa?

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro