YAZARLAR

Mehmet Özışık

Mehmet Özışık

mehmet@internetspor.com @ozisikmehmet rss Eklenme Tarihi: 27 Mart 2012 10:10 - Güncelleme: 11 Ekim 2015 08:10

Arda Turan'dan Galatasaray'a ihanet

Bundan aylar önce yazdığım bir yazıda, kendisine yapılan teklifi geri çevirdiği için Fatih Terim'i Galatasaray'a ihanet etmekle suçlamıştım. Zor dönemde taşın altına elini koymadığı için eleştirdiğim Terim'e, bugün tüm Galatasaray camiasına yaşattığı mutluluklar için teşekkür ederim.

Bu teşekkür kimilerine göre bir U dönüşü olabilir. Kimilerine göre de tükürdüğünü yalamaktır. Siz adına ne derseniz diyin, ben bunu beterin beteri varmış sözüne bağlıyorum. Beterin beteri olan kişi Arda Turan. Delikanlının kışın yediği hurmalar, yaza girdiğimiz şu günlerde tüm Galatasaray camiasının bir yerlerini tırmalıyor.

Hatırlayınız lütfen. Sezon başında göreve başlayan Fatih Terim, ilk iş olarak Arda Turan'a kalıp kalmayacağını sormuş, takımın kaptanından teminat almıştı. Bunun üzerine Culio'nun Orduspor'a kiralanmasına razı gelmişti. Terim'in sürpriz diye nitelediği Arda Turan'ın ihaneti, bu süreçten sonra gerçekleşmişti.

Takımın tek sol açığı olan Arda Turan'ın gidişi ile seri bir arayış içerisine giren Galatasaray, Yunanistan'ın Olympiakos takımından 3 milyon Euro karşılığında Riera'yı transfer ederek bu açığı kapatmaya çalıştı. Riera'nın beklentilere cevap vermemesi üzerine arayışlarını sürdüren Galatasaray arzu ettiği futbolcuları alamayınca koca sezonu sol açıksız oynamak zorunda kaldı.

Şimdi gelinen noktaya bakar mısınız. Bu açığı Emre Çolak ve Engin Baytar ile gidermeye çalışan Fatih Terim, Arda Turan'ın ihanetini "Bilseydim Culio'yu göndermezdim" sözleri ile dillendirdiği için futbolcu ayartmakla suçlanıyor.

Şimdi söyleyin Allah aşkına. En yakın rakiplerine oynadığı futbolla kök söktüren Galatasaray ve başında bulunan Fatih Terim, Arda Turan tarafından ihanete uğramış mı uğramamış mı?.

Arda Turan'a tavsiyem. Sen sen ol, diline doladığın "Kimse benden daha çok Galatasaraylı değil" sözünü uzun bir süre kullanma. Çünkü, kimse senden daha çok Galatasaray'a ihanet etmedi. Unutma ki kulübe kazandırdığın milyon dolarlarla itibarın "i" harfini satın alamazsın. Denemesi bedeva. Servetini versen acaba Galatasaray camiasında yitirdiğin itibarını satın alabilir misin?. Hiç sanmıyorum...PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Arda Turan'dan Galatasaray'a ihanet yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • bahattintutar 29 Mart 2012 00:47 Sevgili yazarımız, keşke kendi düşüncelerini paylaşırken Fatih Terim i ortak et5meseydi, evet Fatih Terim; Ardanın gidişi sürpriz oldu dedi ama bunu ihanet olarak dile getirmedi, en azından kamuoyununa böyle bir demeci olmadı, siz aklınızda bir şey düşünüp bunuda böyele hikayelendirmişsiniz, Fatih Terim in haberi var mı?

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro