eposta yazdır zoom+ zoom-

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 20. hafta müsabakalarıyla devam edilecek .Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 20. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 26. hafta karşılaşmaları oynanacak

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-03-2018 12:55 - Güncelleme: 09-03-2018 12:55

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ile Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 20. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 26. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
Yarın:
13.00 Banvit-Yeşilgiresun Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)
15.15 Galatasaray Odeabank-Eskişehir Basket (Sinan Erdem)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Mart Pazar:
13.00 Gaziantep Basketbol-Demir İnşaat Büyükçekmece (Şahinbey)
15.15 Darüşşafaka-Beşiktaş Sompo Japan (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
17.00 Anadolu Efes-Trabzonspor (Sinan Erdem)
19.30 Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

12 Mart Pazartesi:
19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Muratbey Uşak (Sakarya)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 Çukurova Basketbol-Abdullah Gül Üniversitesi (Edip Buran)
14.00 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara)
16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-OGM Ormanspor (Caferağa)
11 Mart Pazar:
14.00 Canik Belediyespor-Adana ASKİ (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)
14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Antakya)
17.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

Öte yandan, bu sezon iki maçına çıkmayan Bornova Beckerspor'un yarın deplasmanda İstanbul Üniversitesi ile yapacağı maçın ertelendiği bildirildi.

Türkiye Basketbol 1. Ligi
Bugün:
15.30 Ankara DSİ-İstanbulspor Beylikdüzü (Ankara)
16.00 OGM Ormanspor-Bandırma Kırmızı (M. Sait Zarifoğlu)
17.00 Sigortam.net Bakırköy Basket-Türk Telekom (Ahmet Cömert)
Yarın:
13.30 Bahçeşehir Koleji-Antalyaspor (Caferağa)
16.00 Karesispor-Bursaspor Durmazlar (Kurtdereli)
16.30 Yalova Group Belediye-Petkim Spor (Yalova 90. Yıl)
17.00 Düzce Belediyespor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Kalıcı Konutlar Merkez)
18.00 Afyon Belediyespor-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Afyonkarahisar Atatürk)
18.00 Akhisar Belediyespor-Selçuklu Belediyespor (Akhisar Belediye)

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Basketbolda haftanın programı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro