eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'li başkanın tahammülsüzlüğü! Böyle baskı uygulamış

CHP'li başkanın tahammülsüzlüğü! Böyle baskı uygulamış

CHP Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, şampiyon olan Silivrispor başkanı Ümit Kalko'ya sansür uyguladı. Sebebi ise çok konuşalacak cinsten.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-06-2017 10:08 - Güncelleme: 14-06-2017 10:08

CHP Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, takımı zirveye çıkartan Başkan Kalko'ya önce istifa baskısı yaptı. Ardından yöneticileri istifaya zorladı. Tahammülsüzlüğünü öyle bir noktaya vardırdı ki; kutlamalardan başkanı silip attı.

CHP Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 'Sportif tahammülsüzlük' konusunda şampiyon oldu. Bu ilginç hikaye şöyle gelişti: Amatörden gelen Silivrispor, 2015 yılında Üçüncü Lig'e yükseldi. Silivrispor'un kısa sürede borçları da katlanmaya başladı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, o dönemde Silivri'de beton santrali yapmak isteyen bir işadamına Silivrispor başkanlığı teklif etti. İşadamından, o dönemin Silivrispor Başkanı olan İhsan Atun'un 600 bin lira hava parası istediği ses kayıtları ortalığa saçılınca Silivri karıştı. İhsan Atun hemen görevi bıraktı.

Özcan Işıklar

BAŞARIYI SAHİPLENMEYE ÇALIŞTI

"Biz borçların tamamını karşılamayı kabul ettik... Ama bizden hava parası isteyince, teklifi kabul etmedik" diyen işadamı da başkanlıktan vazgeçti, kulüp ortada kaldı. Silivrililer'in ısrarı üzerine Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko, başkanlığa aday oldu ve seçildi. Kısa süreli takımın bütün borçlarını kapatan Kalko, diğer taraftan da iddialı transferlere imza attı.

Akşam'ın haberine göre;  Silivrispor başarılı sonuçlar almaya başlayınca Kalko'ya olan ilgi de arttı. Borçsuz Silivrispor, Ankara'da oynanan maçta Erbaaspor'u 2-0 mağlup ederek, İkinci Lig'e yükseldi... Özcan Işıklar da yeniden kulübü ele geçirmek için harekete geçti.

YÖNETİCİ GENÇOĞLU BASKIYLA GİTTİ

Kalko'ya istifa çağrısı yapan Işıklar, şampiyonluğun ardından daha da ileriye gitti, yönetimde bulunan tanıdığı kişilere istifa için baskı yapmaya başladı. Bu girişimlere Silivrispor taraftarı da tepki gösterdi. Süleyman Gençoğlu isimli yönetici, Işıklar'ın baskı ve tehdidiyle istifa etmek zorunda kaldı. Ö

zcan Işıklar, Silivrispor'un sosyal medyada paylaştığı şampiyonluk resimlerinden Başkan'ı kesip sansürleyerek, tahammülsüzlüğünü zirveye taşıdı... Çok sayıda taraftar da Başkan Işıklar'ın bu tahammülsüzlüğüne isyan etti.

Özcan Işıklar

BOYUN EĞMEYECEĞİZ

Başkan Ümit Kalko, yapılanları şöyle değerlendirdi: "Başarı tüm Silivri halkınındır. Başarıya giden yolda sustuk ama karşılığını alamadık. Belediye başkanı tarafından devamlı istifam istendi. Şahsıma yapılan baskılar devam etmektedir. Artık susmayacağım, haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Tapelere düşmüş bir takımı şampiyon yapmadık mı? Bu haksızlığa karşı susmayacağız. Olağanüstü Genel Kurul için kimi başkan seçtiğini, çarşaf gibi oy toplamaya çalışan kişiyi açıklasın! Siyasi entrikalara boyun eğmeyeceğim. Bırakmayacağım."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP'li başkanın tahammülsüzlüğü! Böyle baskı uygulamış haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • VATANDAŞ MUSTAFA 14 Haziran 2017 10:47 UTANMAZ ADAM BİR DE PİŞMİŞ KELLE GİBİ SIRITIYOR.

    CEVAP YAZ 0 11

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro