eposta yazdır zoom+ zoom-

Cristiano Ronaldo için olay iddia! İkinci kez...

Cristiano Ronaldo için olay iddia! İkinci kez...

Portekiz basını Cristiano Ronaldo'nun ikinci kez baba olduğunu iddia etti. Portekizli yıldızın bir taşıyı anneden ikiz çocukları olduğu iddiaları geniş yankı buldu

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-06-2017 08:59 - Güncelleme: 12-06-2017 08:59

Portekiz'de yayın yapan kanal SIC, Cristiano Ronaldo'nun 8 Haziran'da ikiz babası olduğunu öne sürdü. ABD'nin batı sahilinde bir taşıyıcı annenin dünyaya getirdiği çocuklara Eva ve Mateo isimleri verildi.

Portekizli yıldız futbolcunun ikiz babası olacağı ilk olarak mart ayında İngiliz gazetelerinde ortaya atılmıştı. Ronaldo'nun kızarkadaşı Georgina Rodriguez ile mayıs ayındaki paylaşımı da bebek iddialarını körüklemişti.

Cristiano Ronaldo

Yıldız futbolcu, 2010'da ilk kez baba olduğunu açıkladığında da süreç son derece gizli yürütülmüştü. SIC'nin perşembe günü doğduklarını öne sürdüğü ikizlerle ilgili ne bir fotoğraf yayınlandı ne de resmi bir açıklama veya yalanlama yapıldı ama iddialar özellikle İspanyol ve Portekiz gazetelerinde geniş yankı uyandırdı. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cristiano Ronaldo için olay iddia! İkinci kez... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro