YAZARLAR

Mehmet Özışık

Mehmet Özışık

mehmet@internetspor.com @ozisikmehmet rss Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2012 11:04 - Güncelleme: 11 Ekim 2015 02:50

Dostpati

İnternetspor'un bir okuru ile ilgili ortaya atılan söylentilere kulak kabartsamda pek üzerinde durmadığım bir konuydu. Ancak aldığım bir mail bu konuyu izah etmem gerektiğini bana söyledi.

Maili atan daimi okurlarımızdan "Dostpati" nickli arkadaş diyor ki, "Yaklaşık 2 seneye yakındır İnternetspor adresinde gelişmeleri takip ediyorum. Zaman zaman haddimi bilerek yorumlarda bulunuyorum. Bu sitede en yetkili kişi olduğunuzu öğrendim. Uzun zamandır şikayetim konusunda sürekli editörlere mailler atıyorum. Ancak ne bir cevap geliyor ne şikayetimiz değerlendiriliyor. Şikayetimizin çözümü yerine şikayette bulunduğumuz kişi bizleri aşağılıyor, küfürler ediyor"

Küfür ve hakaretlerin ayıklandığı mailin devamı şöyle... "Bu site her geçen gün iğrençleşmeye başladı. Küçükbela diye bir nick var. Yorumlarının % 60'ı sansüre takılıyor geri kalan % 40 bölümünün tamamını sadece insanlara hakaret etmesine rağmen bu kişi hala sitenizde elini kolunu sallaya sallaya bizlere hakaretler etmeye, lakaplar takmaya ve aşağılamaya  devam ediyor. Öğrendiğime göre bu kişi aslında sitenin editörlerinden birisi olduğunu sitede sırf polemik yaratmak amacıyla millete de hakaret etsin ki millette ona cevap yazarken ister istemez siteyi takip etmeye zorlaştırılıyor".

Tek tek herkese cevap vermek yerine bu iddia sahiplerine diyorum ki, bahse konu küfürbaz yorumcunun yada yorumcuların bizimle uzaktan veya yakından en ufak bir alakası bulunmamaktadır. Hele hele editör olması söz konusu bile değildir. Aksine kendisi defalarca uyarılmıştır. Sırf polemik ve fazla okunmak için böyle bir şahsiyetsizliğe ne ben ne de başında bulunduğum ekibim asla müsammaha göstermez.

Buradan sitede yorum yapan tüm arkadaşlara son kez ricada bulunuyorum. Lütfen, anlatmak istediğinizi karşı tarafa hakaret ederek ve aşağılayarak yapmayınız. Aksi durumda ID numarasını engellemek zorunda kalırız.

Son olarak dikkatlerden kaçtığı için onaylanan hakaret ve küfür içerikli yorumlardan dolayı rencide olmuş tüm arkadaşlardan özür diliyor, daha aklı başında sağlıklı eleştirisel yorumlarda buluşmak dileğiyle hoşçakalın...


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dostpati yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR82 YORUM
  • FENERBAHÇELİ 13 Nisan 2012 01:40 TÜKENMEZ / sevgili arkadaşım eğer benim sekiz sütuna manşet yazımda malum kişinin yaptıkları hakkında söylediklerime inanmıyorsan malum kişiye bahsi geçen eylemleri gerçekleştirip gerçekleştirmediğini sormana gerek yok o kadar delikanlı(!) değildir ki kabul etsin mutlaka kıvıracaktır kendileri ama elimde bana ve arkadaşlarıma gönderdiği tehdit ve şantaj dolu mailler arşivimde var istersen sence mahsuru yoksa buraya mail adresini yaz ben sana o malum mailleri hemen göndereyim olurmu..?? Sende gerçekleri bir bir görmüş olursun malum başkanlarının dediği gibi spor ahlakı yüksek(!) ve gerçek bir sporsever (!) olan 6s.li malum kişi hakkında...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro