eposta yazdır zoom+ zoom-

Dursun Özbek'ten yabancı kuralı açıklaması

Dursun Özbek'ten yabancı kuralı açıklaması

Kulüpler Birliği Başkanı Dursun Özbek, yabancı kuralının değişmemesi gerektiğini belirterek bu konuyla ilgili TFF ile görüşeceklerini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-09-2017 09:03 - Güncelleme: 05-09-2017 09:03

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek son günlerde Lucescu'nun gündeme getirmesiyle başlayan yabancı kuralı tartışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek şunları söyledi: "Kulüpler Birliği Vakfı olarak başkanlarla bir araya gelip bu konudaki (yabancı sınırı) görüşlerimizi aktaracağız. 

Burak Yılmaz'dan TFF'ye yabancı sayısı eleştirisi

"GALATASARAY GEÇMİŞTE BUNU YAŞADI"

Geçmişte Galatasaray bunu yaşadı, elindeki yabancı oyuncular tribüne gitmek zorunda kaldı gelen yasakla.

"TÜM KULÜPLER OLARAK TFF'YE İLETECEĞİZ"

Kulüplerin bundan zarar görmemeleri gerek. Tüm kulüpler olarak sınırın böyle devam etmesi gerektiğini TFF'ye ileteceğiz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dursun Özbek'ten yabancı kuralı açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 05 Eylül 2017 15:37 Yabancı serbestliği burda oturan etkisiz elemanların isteği değil,derin devletin psiko-sosyal operasyonları için tezgahlanıyor.Her makam ve mevkide yabancıya halk alıştırılmak için bu iş spordan başlatılıyor.Halk yabancıları alkışlamaya,omuzlarda taşımaya alıştıktan sonra diğer makam ve mevkilerdede büyük çoğunlukla yabancılar oturtulacaklar.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro