eposta yazdır zoom+ zoom-

Emir Sarıgül'den Levent Nazifoğlu'na tepki!

Emir Sarıgül'den Levent Nazifoğlu'na tepki!

Galatasaray Kulübünde 3 dönem yöneticilik yapan Emir Sarıgül, sarı kırmızılı kulübün televizyonlarda tartışılmasına isyan etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2017 13:54 - Güncelleme: 20-03-2017 13:54

Galatasaray Kulübü içinde yaşanan olayların TV programlarında anlatılmasından rahatsız olan Emir Sarıgül açıklama yaparak, 'Son zamanlarda bir modadır gidiyor. Galatasaray'dan istifa eden soluğu tv programlarında alıyor' diyerek Levent Nazifoğlu'nu hedef aldı.

Sarıgül, 'Başarı olur veya olmaz fakat kulüple ilgili konuları dedikodu yapar gibi açıklamak kimseye yakışmaz. İstifa eden yöneticilerin bu konuda hassas davranmasını bir Galatasaraylı olarak rica ediyorum. Hep dediğimiz gibi 'taraftar ne isterse o oluyor' mottosu hatırlanmalı çünkü taraftar hisleriyle hareket eder. Ve Galatasaray bir his takımıdır. O sebeple artık herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli. Çözüm neyse ertelenmeden yerine getirilmelidir. Galatasaray bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır. Asla unutulmamalı' dedi.

Levent Nazifoğlu'ndan dobra açıklamalar

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Emir Sarıgül'den Levent Nazifoğlu'na tepki! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 20 Mart 2017 15:26 Vay anasını beee, neler de biliyor muş.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro