eposta yazdır zoom+ zoom-

Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu

Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu

Fatih Altaylı, Milli Takımda yaşanan Arda Turan kriziyle ilgili dikkat çekici bir yorumda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-06-2017 08:22 - Güncelleme: 13-06-2017 10:31

Fatih Altaylı, Milli Takımda yaşanan Arda Turan kriziyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fatih Altaylı yaşanan krize dair şunları söyledi:

"Arda Turan'dan bir patlama olacağının sinyalleri geliyordu. Çünkü Arda'da başkalarının yükü de var. Bir takım tayfaların Arda üzerinden yürüdüğünü gösteriyordu.

"BEN ARDA'NIN ABİSİ SAYILIRIM"

Ben Arda'nın bir abisi sayılırım. Fatih Terim kendisini milli takıma almadığı dönemde ona en büyük desteği veren ender kişilerden biriyim. Ancak bu yaptığı kabul edilemez. Arda diyor ya 'ben adamlığımı miras bırakmak istiyorum' diye. Bu yaptığıyla adamlık mirasını bırakmayı tehlikeye soktu.

"ARDA'YI GÖMME TARAFTARI DEĞİLİM"

Ben Arda'yı bir hatayla gömme taraftarı değilim. Niye? Öfkeyle kalkıp, zararla oturmayı anlarım. Ben de çok kavga ettim. Ama eşeğe kızıp semerini dövemezsin kardeşim. Federasyon başkanıyla hesabın varsa, onunla göreceksin. Arda'nın yaptığı bu.

"PAÇAN SIKIYORSA GİDİP ONLARA KÜFÜR EDERSİN"

Eğer söylediğin gibi adamsan, gidip Fatih Terim'e ya da federasyon başkanına hesap sorarsın, paçan da sıkıyorsa gidip onlara küfür edersin. Arda kendisi de biliyor ki; Bilal Meşe'ye milli takım sorumlularının bazıları bir şeyler yazdırmış. Prim pazarlığıyla ilgili Arda'nın kendisi için bir şey istemediğini ilk söyleyen benim. Bilal bunu uydurmamış. Bilal Meşe de bunu yazmış. Çünkü kendisine resmi görevliler tarafından verilmiş. Niye 68 yaşında adama yumruk atıyorsun?

"VEDAT DANACI ELİNİ TUTMASA..."

Vedat Danacı elini tutmasa, Arda'nın yumruğu Bilal Meşe'nin suratında patlayacak  Bilal kalp hastası, bir şey olsa Arda katil olacak. İddia ettiğin gibi adamsan git, onlara söyle. Biz de 'ayıp etti ama haklıydı' diyelim.

İşte Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırmasına neden olan yazı

"YILDIRIM DEMİRÖREN NEREDEYSE BİLAL MEŞE'Yİ HAKSIZ ÇIKARACAK"

Yıldırım Demirören de neredeyse kendi gazetesinde çalışan Bilal Meşe'yi haksız çıkaracak. Bilal Meşe'nin yazdıkları doğru değil. Arda'yı suçlu çıkarmak, kötü göstermek için kurulan bir kumpas var orada, Bilal Meşe'yi de buna alet ediyorlar. Bilal'e kimse 'Yanlış yazdın.' demedi. Şimdi Yıldırım Demirören neden Arda Turan'ı tutup, kendi çalışanını karalıyor?"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 14 Haziran 2017 14:42 yahu bi sen eksiktin kadro şimdi tamamlandı

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro