Fenerbahçe yönetiminden skandal hareket

Geçtiğimiz hafta da Teknik Direktör Advocaat, Beyaz Futbol muhabiri Sezgin Gelmez'i 'yalancılıkla' suçlayarak, hakaret içeren bir konuşmada bulunmuştu.

Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına katılan muhabir Devrim Zengi, basın toplantısında yaşananları şöyle anlattı.

'AZİZ YILDIRIM BU YASAĞI KOYDU'

Yönetimin sorulan sorulardan rahatsız olduğunu söyleyen Zengi 'Bu Başkan Aziz Yıldırım'ın almış olduğu karar. Mahmut Uslu 2 ya da 3 hafta önce Beyaz TV'nin sorduğu sorulardan rahatsız olmuş. Sorduğumuz sorulardan Advocaat çok rahatsız olmuş. Advocaat neden rahastız olsun. Rahatsız olan asıl Fenerbahçe yönetimi. Aziz Yıldırım çıkıp aslanlar gibi 'bu yasağı ben koydum' desin. Ben Aziz Yıldırım'ın bu yasağı koyduğunu biliyorum.' dedi.

'TELEFONLA SÖYLEDİ'

Aziz Yıldırım'ın telefon ettiğini söyleyen Zengi 'Aziz Yıldırım maçı Fenerbahçe Tv'de izliyor. Daha sonra da Fatih basın toplantısına girmeden arıyor. Fatih'e 'Beyaz Tv soru sormayacak' diyor.' diye konuştu.

  • Futbol 07 Mart 2017 09:16
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe yönetiminden skandal hareket videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro