eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'de Giuliano sancısı

Fenerbahçe'de Giuliano sancısı

Aykut Kocaman’la sorunların masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştiren yönetim, tecrübeli hocaya, beklenen patlamayı yapamayan Giuliano’nun neden sağ kanatta oynatıldığını sordu. Topal’daki büyük düşüş ve ‘kaptanlık boşluğu’ da zirvenin önemli konuları arasında yer aldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-10-2017 08:37 - Güncelleme: 06-10-2017 08:37

Fenerbahçe yönetimi, başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın da hazır bulunduğu bir zirve gerçekleştirdi.

Zirvede kötü gidiş masaya yatırılırken, sorunlar tespit edildi, karşılıklı çözüm önerileri sunuldu. Yönetimin en büyük sıkıntısının, büyük paralar ödenip transfer edilen yıldızların "uyku hali" olduğu belirtildi. Bazı oyuncuların gerçek yerlerinde oynatılmamasının nedenlerini Kocaman'a soran yöneticilerin, tecrübeli hocadan en çok da Giuliano'nun durumu hakkında bilgi aldığı vurgulandı.

EKİCİ'Yİ KAZANMAK İÇİN

Zenit'te forvet arkasında harikalar yaratan Giuliano'nun neden kanatlara kaydırıldığı sorulan Kocaman'ın, hem Mehmet Ekici'yi kazanmak hem de sakatlanan Nabil Dirar'dan doğan boşluğu doldurmak için böyle bir tercihte bulunduğunu söylediği kaydedildi. Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ın yedek kalmaları nedeniyle takımda bir "kaptanlık" boşluğu doğduğuna inanan yönetim kurulu üyelerinin, kaptanlığın yeniden işlerlik kazanması gerektiğini savundukları bildirildi. Kocaman'ın en büyük şikayetinin ise sakatlıklar ve cezalar nedeniyle bir türlü ideal 11'i kuramaması olduğu ifade edilirken, bu istikrarsızlığın en çok da savunmayı vurduğunu aktardığı öğrenildi. Yönetimin, konuşulan konular hakkında Aykut Kocaman'dan rapor istediği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

PFDK açıkladı! İşte Aykut Kocaman'ın cezası

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe'de Giuliano sancısı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Kadıköy lü 06 Ekim 2017 10:18 Doğruya doğru alper hiç ceza almaması lazım bir maç ne demek yani kurala göre en az iki maç sen niye bir maç verdin o zaman kuralın arkasında dur var iki maç olsun bitsin ama veremezsin çünkü biliyorsun hakeminin hata yaptığını o zaman ceza vermeyeceksin eğer vicdanın varsa aykuta niye men cezası vermedin çünkü veremezsin şenol güneşe veremedin kuraldaki cezayı verseydik akuta da şimdi ceza verirdin ama anadolulu takımı olsa cezayı çoktan verirdiniz yüzden hemen bu işi bırakın istifa edin her keze eşit olacak bir federasyon gelsin yoksa bu olaylar bitmez

    CEVAP YAZ 8 1
KİMDİR ?
Aykut Kocaman
AYKUT KOCAMAN KİMDİR?

Aykut Kocaman, 4 Mayıs 1965 tarihinde Sakarya'nın Geyve ilçesinde doğdu. Çocukluğunda jimnastikle uğraştı. Amatör Altınmızrak kulübünde dikkat çekti. Futbolculuk döneminde Fenerbahçe formasıyla yıldızl

DEVAMI » Giuliano Victor
GİULİANO VİCTOR KİMDİR?

Tam Adı: Giuliano Victor de Paula Doğum Tarihi:  31 Mayıs 1990 1990 tarihinde Brezilya'nın Curitiba kentinde doğdu. Futbola bu bölgenin takımlarından Parana'da başlayan Giuliano, kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro