eposta yazdır zoom+ zoom-

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda, Süper Lig ile TFF 1. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2017-2018 sezonu ilk hafta karşılaşmalarıyla başlayacak.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-08-2017 10:58 - Güncelleme: 25-08-2017 10:58
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
Süper Lig
 
Bugün:
 
21.45 Aytemiz Alanyaspor-Kardemir Karabükspor (Bahçeşehir Okulları)
 
21.45 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)
 
Yarın:
 
19.45 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Malatya İnönü)
 
19.45 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park)
 
21.45 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
21.45 Göztepe-Trabzonspor (Bornova)
 
27 Ağustos Pazar:
 
19.45 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
21.45 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
 
21.45 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)
 
 
- TFF 1. Lig
 
 
Bugün:
 
19.45 Samsunspor-Adana Demirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
 
21.45 Balıkesirspor Baltok-Altınordu (Balıkesir Atatürk)
 
Yarın:
 
19.45 Çaykur Rizespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Çaykur Didi)
 
20.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)
 
21.45 Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)
 
27 Ağustos Pazar:
 
19.45 İstanbulspor-Akın Çorap Giresunspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
19.45 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)
 
21.45 Elazığspor-MKE Ankaragücü (Elazığ Atatürk)
 
21.45 Adanaspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)
 
- TFF 2. Lig
 
Kırmızı Grup
 
Yarın:
 
16.00 Sivas Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
 
16.30 Tokatspor-Afjet Afyonspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
 
16.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk)
 
16.30 Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
 
17.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)
 
17.00 Tuzlaspor-İnegölspor (Tuzla Belediye)
 
17.00 Menemen Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Bergama 14 Eylül)
 
20.00 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca)
 
20.00 Mersin İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Mersin)
 
 
 
Beyaz Grup
 
Yarın:
 
Sakaryaspor-Karşıyaka (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı)
 
Altay-Zonguldak Kömürspor (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı)
 
16.30 Niğde Belediyespor-Şanlıurfaspor (Niğde 5 Şubat)
 
17.00 Fatih Karagümrük-Gümüşhanespor (Vefa)
 
17.00 Nazilli Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Nazilli İlçe)
 
17.00 Silivrispor-Bandırmaspor (Silivri)
 
17.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk)
 
19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
 
20.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye İlçe)
 
- TFF 3. Lig
 
1. Grup
 
Yarın:
 
16.00 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe)
 
16.00 12 Bingölspor-Çatalcaspor (Bingöl Şehir)
 
16.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Ofspor (Cebeci İnönü)
 
16.30 Düzcespor-Halide Edip Adıvarspor (Düzce 18 Temmuz)
 
16.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzin İlçe)
 
17.00 Kemerspor 2003-Kozan Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
 
17.00 Orhangazi Belediyespor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
 
17.00 Bayrampaşa-Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
 
20.00 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart)
 
2. Grup
 
Yarın:
 
16.00 1461 Trabzon-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
16.00 Diyarbekirspor-Anadolu Bağcılar (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
16.30 Kayseri Erciyesspor-Pazarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)
 
17.00 Tire 1922-Anagold 24 Erzincanspor (Tire 4 Eylül)
 
17.00 Turgutluspor-Yeşil Bursa (Turgutlu 7 Eylül)
 
17.00 Gölcükspor-Yeni Orduspor (Gölcük)
 
17.00 Erokspor-Muğlaspor (Esenler)
 
17.00 Darıca Gençlerbirliği-Ergene Velimeşespor (Darıca İlçe)
 
19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)
 
3. Grup
 
Yarın:
 
16.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Aydınspor 1923 (Şanlıurfa GAP)
 
16.30 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)
 
16.30 Osmaniyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Osmaniye 7 Ocak)
 
17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çorum Belediyespor (Avcılar Atatürk)
 
17.00 Karacabey Birlikspor-Elaziz Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
 
17.00 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
 
17.00 Utaş Uşakspor-Tarsus İdmanyurdu (Uşak 1 Eylül)
 
17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Kocaelispor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
 
17.00 Tekirdağspor-Arsinspor (General Basri Saran)
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Futbolda haftanın programı haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro