eposta yazdır zoom+ zoom-

Galatasaray formalı taraftarlara tepki

Galatasaray formalı taraftarlara tepki

Antalyaspor taraftarlarının yer aldığı VIP tribününe karşılaşma başlarken Galatasaray formaları ile 4 taraftar geldi ancak VIP tribününün yanında yer alan Antalyaspor taraftarları Galatasaray formaları giyen futbolseverlere yoğun şekilde tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-09-2017 22:37 - Güncelleme: 10-09-2017 22:47

Antalyaspor taraftarlarının yer aldığı VIP tribününe karşılaşma başlarken Galatasaray formaları ile 4 taraftar geldi.

Bir taraftarının yanında ise 10 yaşlarında oğlu da vardı. Ancak VIP tribününün yanında yer alan Antalyaspor taraftarları Galatasaray formaları giyen futbolseverlere yoğun şekilde tepki gösterdi.

“O forma ile burada oturamazsınız, Dışarı!” tepkileri üzerine Galatasaray taraftarları önce formalarını ters şekilde giydi.

Galatasaray formalarını çıkarıp tersten giyseler de Antalyaspor taraftarı tepkilerine devam edince stat yetkilileri sarı kırmızılı 4 taraftarı başka bir bölüme aldılar.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Galatasaray formalı taraftarlara tepki haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 11 Eylül 2017 12:05 VATAN HAiNi KENDi KULÜBÜNE KONGRE ÜYESi YAPAN VE HALI SAHA MACLARI OYNAYANLAR"DIR" VATAN HAiNi iş ADAMLARI iLE ORTAKLIK YAPANLARDIR " SiKELERiNi KUMPAS DiYE VATAN HAiNLERiN VE ÖLMÜS KONGRE ÜYELERiNiN ÜZERiNE YIKANLARDIR " VATAN HAiNi SAHTE RAPORLA ASKERE GiTMEYENDiR ".. CIKIP BiRDE UTANMADAN GS ÜZERiNDEN VATAN HAiNLiGi YAPANLAR"DIR

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro