YAZARLAR

Mustafa Sadık İncedemir

Mustafa Sadık İncedemir

msincedemir@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2017 09:53 - Güncelleme: 16 Şubat 2017 10:55

Galatasaray'ın çöküşü

Galatasaray yeni hocasını bulmuş. Yazık ki bin kere yazık…

Bu hoca değişikliği; koskoca camia ile dalga geçen bir yönetimin yaratacağı olası gündemle kendini kurtarma oyunundan başka bir şey değildir.

Türkiye de bu anlaşılan hocadan kırk kat daha yetenekli hocalar vardır. Ki bence hepsi de bu yeni hocadan daha başarılıdır. Ya da şans verilse daha fazla başarılı olabileceklerdir.

İnanıyorum ki Galatasaray yönetiminin sosyal medyanın gazı ile hoca olarak ciddi bir başarısı olmayan birisini takımın başına getirerek sezonu idare etmek dışında bir amaçları yoktur.

Yok, eğer başarılı olmak gibi bir amaçları cidden varsa ve buna inanıyorlarsa; o zaman Galatasaray için eyvah ki eyvah… O yüzden de göreceksiniz; sezon bitsin ya bu anlaşma biter ya da bu yönetim sezon bitmeden biter.

Galatasaray yönetimi sınıfta kalmanın ötesinde tasdikname alma yolunda ciddi çaba sarf etmektedir.

Ama ne yazık ki bu çabaları ile Galatasaray’ı kendilerine oyuncak yapıyorlar. Yazık ediyorlar… Hatta ettiler…
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Galatasaray'ın çöküşü yazısına yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • Misafir 07 Ekim 2017 20:35 Bu üstün zekalı yazar şu anda Galatasaray açık ara önde gidiyorken tükürdüklerini yalıyor mudur acaba?

    CEVAP YAZ 0 1
REKLAM
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM REKLAM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro