Galatasaraylı yöneticiden kafa karıştıran sözler

Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın ve Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin açıklamalarda bulundu.

Nasuhi Sezgin, taraftarın maç içerisinde yaptığı istifa tezahüratlarıyla ilgili soruya, “İstifa etmeyeceğiz, yapacak işlerimiz var” diyerek cevap verdi.

"ZAMAN ZAMAN BİLEREK PUAN KAYBETTİK"

Taraftarın istifa tezahüratlarını değerlendiren Nasuhi Sezgin, futbolcuların desteklenmesinin güzel olduğunu ifade etti. Sezgin, “Taraftar her zaman haklıdır. Galatasaray’ın her zaman kazanmasını ister. Bizim takım da zaman zaman bazı puanları kaybetti. Bilerek kaybetti, bir takım yerlerden gelen telkinlerle kaybetti. Bu bir yarış böyle devam edecek. Taraftarlarımız futbolcularımızı destekleyip bize ‘istifa edin’ diyorlar. Öyle bir şey yok istifa etmeyeceğiz. Yapacak işlerimiz var. Ekonomik durumumuz düzeldi ve yeni projelerimiz var. Dolayısıyla bu işi bitirmeden ayrılmayacağız. Bunun için yönetim olarak çabalıyoruz. Neticeyi alabiliriz” şeklinde konuştu.

  • Futbol 07 Mart 2017 08:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Galatasaraylı yöneticiden kafa karıştıran sözler videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro