YAZARLAR

Hakan Cerrahoğlu

Hakan Cerrahoğlu

FutbolplusHC@gmail.com @HakanCerrahoglu rss Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2018 11:40 - Güncelleme: 19 Haziran 2018 00:27

Geleceğin başlangıcı Ali Koç

Kalpten kalbe yol alan sarı lacivert aşkla başlıyor, Ali Koç'un hikayesi.. "Daima ve Hep Sevdaya Mahsus" duygularla...

Güneşin çehresine baktığımızda sevginin izleri vardır. Onun yüzünde de öyle..!

Kongrede güneşin altında bir kişinin bile isteğini geri çevirmeden, sıcağın zirvesinde tüm Fenerbahçelilerle hatıra albümünde fotoğraf çektiren adam..

"Adamlıkta da büyük olmak işte bu" dedirten!..

Bu kadar zirvede olmasına rağmen, taraftarlarla aynı çocukluğu yaşamış olduğu için, alçakgönüllülüğüyle, insanlara yüksekten bakmamayı öğreten adam, Ali Koç.

Ali Koç ve yönetim kurulundaki arkadaşlarının mücadelesi; Türkiye'nin daha ileriye gitmesi, sporda dünyanın başarılı ülkeleriyle aynı seviyeye gelmesi, Türk gençliğinin daha iyi koşullar içerisinde profesyonel anlayışla spor yapabilmesi için. Onun mücadelesi, adalete olan güveni ve sarı lacivert sevdasıyla, haksızlığa uğrayan "Son Kale Fenerbahçe" için..

O, tüm dünyayı kapsayan hayalleri ve var olan hayal gücüyle, var olmayan şeyleri görme yeteneğine sahip..

Geleceği seziyor, hayalleri planlıyor, düşünce ve hayalin şimdiki zamanda mevcut olduğunu biliyor. Hayal gücünü geleceği oluşturmak için kullanıyor.

Gelecek, bugün ne yaptığınıza göre şekillenir.

Yarınlar, hayaller yorgun insanlara göre değil.. Ali Koç gibi hareketli, gayretli, donanımlı, vizyon ve misyon sahibi insanlara ait. O, zekayla ödüllendirilmiş. Kendi kendini bilen bir yaşamdan, gelecekte onu bekleyen hayallerin farkında olan biri.. Onun için hayatın en büyük armağanı, Fenerbahçe aşkı.. sevdalılarıyla özlemi hiç bitmeyen..

Düş sadakatı sever..

Ali Koç' da öyle! .. Onun Fenerbahçe için hayalleri "Geleceğin başlangıcı"..

Onunla şampiyonluk provaları şimdi, yeniden başlıyor.. Fenerbahçeliler ise; sarı lacivertli yılların şampiyonluk özleminde..

O, Fenerbahçe ile düşlerini aşacak, geçmişin kaybını gelecekle telafi edecek.

Ağaçların denize inmek, çocukların bulutlara çıkmak istediği gibi..

"Sevdanın cenneti Fenerbahçe' den sevgilerimizle" diyerek!...
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Geleceğin başlangıcı Ali Koç yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 05 Temmuz 2018 21:27 Bunlar ne hesabı soracaklarmış. Eğer Feto kumpas yapmışsa hesabı fetoya soracaklar. Önce şikeyi yapanlardan hesap sorsunlar. Ama şike sürecindeki camiayı rezalete sürenlerden ve sonuçta camianın alnına şikeci hırsızlar etiketini kazınmasında en öndekilerde Ali Koçta var peki nasıl olacak şimdi. Yani kumpas varsa şike yoktur anlamını çıkarabilmek için IQ değerinin 35 den düşük olması lazım.Yaşananlara bakıldığında görünen oki bunlarda IQ35 den büyük kimse yok. Sonuç Türk futbolunda hala terör estiriyorlar ama bunlara dur diyebilen bu devletin ne bir savcısı ne bir yetkilisi var.Peki bu rezaletlerin en büyük sorumlusu şike pisliğinin kapanması için düzen oluşturan şike temizleme maşası Demiröreni federasyona atayan zamanın başbakanı şimdiki sayın Cumhurbaşkanımız Türk milletinin aklıyla alay eden bu terörü hala görmezden geliyorsa ve önlem almıyorsa Türk milletine en küçük bir saygısı yok demektir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro