eposta yazdır zoom+ zoom-

İbrahim Toraman yine mahkemelik

İbrahim Toraman yine mahkemelik

Eylem Toraman, eşi İbrahim Toraman’la ilişkisi olduğunu söylediği Ayşe T.’yi tehdit ettiği için yargılanıyordu. Toraman aynı kişiye TV’de hakaret ettiği için yine davalık oldu

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-04-2017 09:08 - Güncelleme: 12-04-2017 13:33

Eski arkadaşı Ayşe T. ile eşi eski futbolcu İbrahim Toraman'ın yasak aşk yaşadığını ileri süren Eylem Toraman hakkında bir dava daha açıldı.

Ayşe T.'nin işyerini basarak, ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle yargılanan Eylem Toraman, çıktığı TV programlarında en yakın arkadaşının, eşiyle birlikte olduğunu ileri sürdü. Ayşe T.'nin ihbarı üzerine soruşturma başlatıldı. İfadesine başvurulan Toraman, kimseye hakaret etmediğini ileri sürdü.

Galatasaray'da gece yarısı kriz toplantısı!

Uzlaşma Bürosu'na gönderilen dosyada, iki tarafın uzlaşma teklifini reddetmesi üzerine savcılık tarafından Eylem Toraman hakkında iddianame düzenlendi. Hazırlanan iddianamede, Eylem Toraman'ın boşanma davasında tanıklık etmesini istediği Ayşe T.'ye konuk olduğu TV programlarında hakaret ettiği ileri sürüldü. Zincirleme olarak hakaret ettiği iddia edilen Toraman, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İbrahim Toraman yine mahkemelik haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro