eposta yazdır zoom+ zoom-

İspanya Amigosunun çalınan 40 yıllık davulu bulundu

İspanya Amigosunun çalınan 40 yıllık davulu bulundu

İspanya'nın 40 yıldan uzun süredir amigoluğunu yapan Manolo'nun çalınan meşhur davulu, İspanya Silahlı Kuvvetleri'nin yardımıyla bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-06-2017 09:54 - Güncelleme: 09-06-2017 09:54

İspanya Milli Futbol Takımı'nın 40 yıldan uzun bir süredir amigosu olan Manolo'nun, dün oynanan İspanya-Kolombiya maçı sırasında çalınan davulu bulundu.

DAVULU ÇALDILAR

İspanya'da milli maçların sembol isimlerinden biri olan 68 yaşındaki Manolo'nun meşhur davulu, Murcia kentindeki Nueva Condomina Stadı'nda dün oynanan İspanya-Kolombiya özel maçı sırasında çalındı.

SİLAHLI KUVVETLER YARDIM ETTİ

Murcia'da polis ve askerin birlikte yürüttüğü soruşturma sonrasında davulun, vatandaşların yardımıyla bulunduğu açıklandı. İspanya Silahlı Kuvvetleri, sosyal medyadaki Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sevgili Manolo, İspanyaSilahlı Kuvvetleri davulunu buldu. Milli takımı destekleyerek tekrardan davulunu çalmanı umuyoruz." ifadesini kullandı. İspanya Ulusal Emniyet Genel Müdürlüğü ise vatandaşların gayretleriyle davulun bulunduğunu belirtti.

 
Davulunun arabasından çalındığını söyleyen Manolo da, "Onunla çok büyük anılarımız var. İspanya Milli Futbol Takımı'nın peşinde tüm dünyayı dolaştık. Çalınınca çok üzülmüştüm." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İspanya Amigosunun çalınan 40 yıllık davulu bulundu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro