eposta yazdır zoom+ zoom-

Koltuğu sallanan Hidayet Türkoğlu'na mahkemeden müjde!

Koltuğu sallanan Hidayet Türkoğlu'na mahkemeden müjde!

Hidayet Türkoğlu'nun başkan seçildiği Türkiye Basketbol Federasyonu Seçimli Genel Kurulu'nun iptaline ilişkin açılan ve mahkemenin bilirkişi raporlarına başvurduğu davadan Türkoğlu'na bu kez iyi haber geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-05-2017 09:39 - Güncelleme: 05-05-2017 09:39

Basketbol lisanslı oyuncusu Ayberk Yağız tarafından Hidayet Türkoğlu'nun yasaklı madde kullanmaktan kesinleşmiş cezası bulunması gerekçesiyle, TBF Başkanlığı'nın iptaline ilişkin açılan dava ile ilgili mahkeme bugün gerçekleşen 2. duruşmada dosyayı karara bağladı.

DAVA AÇMAYA HAKKI OLMADIĞI İÇİN DAVA REDDEDİLDİ

İlk duruşmada TBF'nin taleplerini reddeden ve daha sonra dosyayı bilirkişiye tevdi edilmesine karar veren mahkeme, bilirkişi heyetinden gelen raporların ardından bugün görülen 2. duruşmada davacının husumet ehliyeti olmadığı gerekçesiyle açılan davayı reddetti.

Ankara 17. Asliye Hukuk Mahkemesi, davacının genel kurul delegesi olmaması ve bu nedenle dava açmaya hakkı bulunmaması nedeniyle açılan davayı usul yönünden reddetmiş oldu.

Mehmet Demirkol'dan TFF'ye eleştiri!

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Koltuğu sallanan Hidayet Türkoğlu'na mahkemeden müjde! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro