YAZARLAR

Mehmet Özışık

Mehmet Özışık

mehmet@internetspor.com @ozisikmehmet rss Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2012 16:48 - Güncelleme: 11 Ekim 2015 06:04

Korkuyorum İmparatorum!

Herkes Mersin'e Cimbom tersine de diyebilirdim yazımın başlığına... Bir Nobre ile başa çıkamayan 11 Aslan da denilebilirdi.
Biraz küçümser başlıklar olduğu için çekindim doğrusu...
Hatta korktum...
Evet utanmadan itiraf ediyorum korktum.
Mehmet Akif Ersoy'un Korkma gazına rağmen korktum.
Kimden korktuğumu tahmin edersiniz. Özellikle Galatasaray'ı takip eden gazeteciler, korktuğum kişiyi şıp diye anlamışlardır.
Geçenlerde Sir lakabını uygun gördüğümüz şimdilerin İmparatoru Fatih Terim'den korktum. Mazallah arar bir televizyon kanalını basar küfürü. Alışkındır kendileri. Osman Tanburacı'ya dedikleri malumunuz. Hızını alamamış adamcağızın pos bıyıklarına bile sarkmıştı.
Ama Atalarımızın himmetine sığınıp korkunun ecele faydası yoktur sözü ile tüm cesaretimi toplayarak bir kaç sorulamayan soruyu buradan sormak istiyorum.
Başlıyorum...
Sayın İmparatorum sarı basın kartı taşıyan bir gazeteci olarak size soracağım şu sorulara bi zahmet cevap verebilir misiniz?

1- Forvet sıkıntısının bu kadar yoğun yaşandığı Galatasaray'da, Milan Baros ile Sercan Yıldırım ne yaptılar ki tribünleri bile ikiliye fazla görüyorsunuz?
2-Son maçta can ciğer arkadaşı Selçuk İnan'ın bile kendisine pas vermediği  için tepki gösterdiği Burak Yılmaz mı daha egoist Milan Baros mu?
3-Hemen hemen her teknik direktörün gözü kapalı bildiği sisteminizde ufak da olsa değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz? Mesela 75. dakikada Aydın Yılmaz değilde, başka bir oyuncuyu oyuna almayı hiç düşündünüz mü bugüne kadar?
4-Bizim bir türlü göremediğimiz Amrabat'ın hangi meziyetini gördünüz de onca paraya rağmen bu oyuncuyu aldırdınız? Emre Çolak'ın yarısı kadar bile fayda sağlayamayan bu oyuncuyu kurtarıcı olarak oyuna almaktan vazgeçmeyi hiç düşündünüz mü?
5-Haftalardır Nobre'ye dikkat uyarılarını hiç önemsediniz mi? Önemsediyseniz ne tür bir tedbir aldınız? Semih ile tedbir almak aklınızdan geçti mi? Ve Semih neden artık takıma giremiyor? Onu da Emre Çolak gibi terbiye mi ediyorsunuz?
6- Katı defans yapan takımlara karşı en belirgin yol bol bol şut atmaktır. Selçuk ve Hamit gibi şut ustası iki oyuncunuza maç esnasında şut atın telkininde hiç bulundunuz mu?
7-Emre Çolak'ın gol ile sonuçlanan şutu atmasını siz mi emrettiniz yoksa Emre kendisi mi akıl etti?.
8-Takım hazırlık kampında iken Brezilya'da yöneticilerin inadı yüzünden zoraki tatil yapan Melo'nun yedek bekletilerek değil oynatılarak form tutacağını bilmenize rağmen onu neden iki maçtır oynatmıyorsunuz?
9-Sizin gözünüzde Sabri kurtarıcı ise Melo nedir?
10-Daha önce takım için oynayan Selçuk'un şu sıralar sadece Burak için mücadele ettiği yönündeki tepkilere ne diyeceksiniz? İki oyuncunuzu da uyarma gereği duyuyor musunuz?

Bu sorularıma cevap vermenizi istirham ediyorum. Eminim ki bu soruları şu sıralar hemen hemen tüm Galatasaray sevdalıları merakla bekliyordur. Size İmparator yakıştırması yapan o sevdalıları kırmamanızı ümit ederim.

Hoşçakalın


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Korkuyorum İmparatorum! yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • meireles 14 Kasım 2012 18:21 mehmet akif in korkma gazı lafı hiç olmamış.sonuçta istiklal marşımız bu bizim.gaz ne demek???

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro