Kriket maçı için ilginç uygulama

Avusturya'da oluşturulan havuz tribün kriket severlere unutulması zor bir deneyim yaşatıyor.

Kriket maçı için ilginç uygulama

Kriket sporunun oldukça popüler olduğu ve müthiş bir dönüşüm geçirdiği Avustralya, bu dönüşümü tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Gabba Stadyumu hayranlarını yeniden bu spora döndürmek ve ilgi çekmek için sıradışı bir yönteme başvurdu

Kriket maçı için ilginç uygulama

Ülke, fanlarını cezmetmek için tribüne bir havuz sistemi kurdu ve kriket maçlarını 30 derece ısıya ayarlanan bu havuzda izleme deneyimi yaşattı.

Kriket maçı için ilginç uygulama

Yaklaşık 32 litrelik havuzda maç keyfini yaşamak için çekilişle seçilen izleyiciler bu kusursuz deneyimi yaşamak için can atıyor. Bu sayede Avustralya Milli Kriket Takımı ile Pakistan arasında oynanan son müsabakaya katılım 25 bini aştı.

Kriket maçı için ilginç uygulama

Havuz tribününden son derece memnun kalan izleyiciler hem gece hem de gündüz maçlarına yoğun bir ilgi gösteriyor. İlk görüşte bir havuz partisini andıran görüntüleri görenler bunun bir kriket maçı olduğunu öğrendiklerinde ise şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro