eposta yazdır zoom+ zoom-

Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler

Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler

NTVSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Lyon-Beşiktaş maçında yaşananlara dair açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-04-2017 21:23 - Güncelleme: 15-04-2017 21:23

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Lyon ile Beşiktaş arasında oynanan olaylı UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ntvspor’da yayınlanan bir programa telefonla katılan Dilmen, iki kulübün Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi hakkında konuştu. Dilmen, Beşiktaş’a ağır bir ceza gelmeyeceği görüşünde.

“Beşiktaş için problem olacağını sanmıyorum”

Açıkçası problem olacağını düşünmüyorum. Ceza benim için sürpriz olur. Servet Yardımcı’nın da bu konuyla ilgili girişimlerde bulunduğunu biliyorum. İnşallah Beşiktaş sıkıntısı yaşamaz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayken, bu konuyla ilgili konuşmuştu. Cumhurbaşkanımız Beşiktaş'a ceza gelmemeli, takipçisi olunmalı demişti. Ben Beşiktaş taraftarının statta olacağını biliyorum. Gerekli çalışmaların yapıldığını biliyorum.

İngilizler Beşiktaşlı yıldıza hayran kaldı

“Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler” 

Lobi, çok kritik olaylarda gerekiyor olabilir. Beşiktaş gidip oynamış, Fransızlar da Beşiktaş’ı suçlamıyor. Stada giren 1 tane Beşiktaşlı yok. Bunun için lobiye gerek yok. Belki para cezası olabilir. Gelecekle ilgili bir takım kararlarla ilgili lobi gerekebilir. Görünen köy klavuz istemez. UEFA yetkililerine de bunu anlatmaya çalışıyorlar. Fransızlar bu konuda lobi yaparsa büyük ayıp olur.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 15 Nisan 2017 21:53 biz nasıl bir millet olduk yahu...olayları değerlendirirken adalet,doğruluk asla yok. çok çirkin değerlendirmeler var asla bir tane doğru konuşan yok. yani şimdi o patlayıcıları içeri sokup rakip taraftarların üzerine atan bizim taraftarların hiç suçu yok asla bahsi bile yok ama bunu nasıl içeri sokturmuşlar mış mış..la hiç mi delikanlılık kalmadı bizde sonumuz mu geliyor, Allah belamızı verecek mi ne?

    CEVAP YAZ 8 117
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro