eposta yazdır zoom+ zoom-

Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler

Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler

NTVSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Lyon-Beşiktaş maçında yaşananlara dair açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-04-2017 21:23 - Güncelleme: 15-04-2017 21:23

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Lyon ile Beşiktaş arasında oynanan olaylı UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ntvspor’da yayınlanan bir programa telefonla katılan Dilmen, iki kulübün Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi hakkında konuştu. Dilmen, Beşiktaş’a ağır bir ceza gelmeyeceği görüşünde.

“Beşiktaş için problem olacağını sanmıyorum”

Açıkçası problem olacağını düşünmüyorum. Ceza benim için sürpriz olur. Servet Yardımcı’nın da bu konuyla ilgili girişimlerde bulunduğunu biliyorum. İnşallah Beşiktaş sıkıntısı yaşamaz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayken, bu konuyla ilgili konuşmuştu. Cumhurbaşkanımız Beşiktaş'a ceza gelmemeli, takipçisi olunmalı demişti. Ben Beşiktaş taraftarının statta olacağını biliyorum. Gerekli çalışmaların yapıldığını biliyorum.

İngilizler Beşiktaşlı yıldıza hayran kaldı

“Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler” 

Lobi, çok kritik olaylarda gerekiyor olabilir. Beşiktaş gidip oynamış, Fransızlar da Beşiktaş’ı suçlamıyor. Stada giren 1 tane Beşiktaşlı yok. Bunun için lobiye gerek yok. Belki para cezası olabilir. Gelecekle ilgili bir takım kararlarla ilgili lobi gerekebilir. Görünen köy klavuz istemez. UEFA yetkililerine de bunu anlatmaya çalışıyorlar. Fransızlar bu konuda lobi yaparsa büyük ayıp olur.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rıdvan Dilmen: Fransızlar lobi yaparsa ayıp ederler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 16 Nisan 2017 11:52 sözde fenerbahçeli rıdvan seni sen gitte kartal pozu ver ancak onu bilirsin sen bjk ya üye ol sen fenerbahçeyi yok et her hafta eleştir darma duman et bjk yı göğlere sığdırma olmaz böyle fenerlilik sen en iyisi beşiktaşa üye falan ol kartal pozundan sonra

    CEVAP YAZ 3 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro