eposta yazdır zoom+ zoom-

Şenol Güneş'ten şike kararına sitem

Şenol Güneş'ten şike kararına sitem

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında bir çok konu üzerinde değerlendirmelerde bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-10-2012 15:30 - Güncelleme: 23-10-2015 05:32
Beşiktaş maçından Colman'ın sakatlığına, Galatasaray-Cluj maçındaki kötü zeminden, şike sürecine kadar bir çok açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, "Sezon içinde beklentilerimiz yüksek" dedi
 
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen basın açıklamasında konuşmasına bayram mesajı ile başlayan Güneş "Öncelikle tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyorum. Tüm Dünyanın barış içinde yaşamasını, dostlukların sevginin olduğu bir dünya istiyoruz. Ama maalesef bu doğruyu gerçek haline dönüştüremiyoruz. Kendi doğrularımız ve gerçeklerimiz var, bazen bakıyoruz ki kendi gerçeklerimiz böyle olmayabilir" dedi. 

Konuşmasında Beşiktaş maçına değinen Güneş, "Beşiktaş maçına düşündüğümüzden daha rahat başladık. Oyun anlayışının bizi zorlayacağını düşünmüştük, oyunun kontrolü tamamen lehimizeydi. Golden sonra hatalar yapmaya başladık ve son dakikalarda rakip daha fazla pozisyon bulmaya başladı. Sonuç olarak bir puan aldık. Bir puan almak sevindirici mi, çok rahatlıkla üç puan alabileceğimiz bir maçın son bölümünde üç puan kaybettik. Son bölümü itibariyle Trabzonspor açısından bir moralsizliğin, güvensizliğin ortaya çıkmasını gösterdi. Maçı kazansaydık ikinci olacaktık. Bizim başkalarının yanlış yapması, bizim yaptığımız eksiklikleri ortadan kaldırmaz. Sezon başında kaybettiğimiz puanları daha fazla arıyoruz. Çok kolay maçlarda çok puanlar kaybettik. Beşiktaş maçı deplasmanda beraberlik normal bir skor olarak görülebilir ancak diğerleri kaybedilmemeliydi. O yüzden olumsuz olarak bakıyoruz" diye konuştu. 

"COLMAN'IN SAKATLIĞINI BİLMEYENİN BİLGİ EKSİKLİĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM" 
Güneş, oynamayan oyuncular üzerinden daha fazla spekülasyon olduğunu belirterek, "Bütün oyunculara önem ve değer verdiğimizi ortaya koymak istiyorum. O ayrımı yapmak isteyen arkadaşlar oluyor. İyi niyetli de olsa onlar da biz de beklentilerimizi ortaya koyarken eleştirileri normal görüyorum. Zaten eksiğimizi gösterecek olan eleştirilerdir. Burada övgü ve yergi olacaktır, ancak bunları yaparken oyuncular üzerinden hakarete varan yada onları üzerinden ayrımcılığı yapan eleştiriyi doğru bulmuyorum. Ne bize ne kulübe bir yararı olacağını düşünmüyorum. Şu anda hepsi Trabzonspor'un oyuncusu. Kadro dışı kalan da oynayabilir. Bir süre oynayıp kenarda da kalabilir, son dakikada da oyuna girebilir önemli olan oyunda olduğu süre içinde ne verdiğidir. Bana yansıyan; bilgi eksikliği varmış gibi hissettirilmeye çalışılıyor, bizim burada yaptığımız gizli bir şey yok. Amacımız takım şehrin taraftarın herkesin takımı ama iş yaparken zaman zaman seyirci olsun yönetici olsun medya olsun çalışma ortamının dışında bir takım aksaklıklar olabilir ama yanlış bilgiyi bir yerlerden alanları onların kendi yanlışı olduğunu düşünüyorum. Örneğin Colman’ın sakatlığını bilmeyenin bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorum. Kalecilerimizle ilgili bir yazı bulamıyorsanız, daha masumane yada beni eleştirin. Bu tür spekülasyonlar çok çirkin şark kurnazlığı veya geçmişten gelen bir oyun olarak düşünüyorum. Bunları yapmazsak iyi olur, bunlar çok oluyor. Hiç ilgisiz konularda bizi cevap verme zorunda bırakmamalısınız" şeklinde konuştu. 

Bu haftaki Bursaspor maçı ile ilgili görüşlerini söyleyen Güneş, Bursaspor'un çok iyi bir takım olduğunu kaydederek, "Bursaspor iyi oynuyor. Zor bir maç olacağını düşünüyorum. Her maç olduğu gibi, önemli olan o günü yaşamak. Oyuncu için de takım için de bu böyle. Taraftarımızın desteği ile 3 puan alacağımızı düşünüyoruz" dedi. 

"TAKIMIN DAHA İYİ OLMASI GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM VE İSTİYORUM" 
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Şenol Güneş'ten şike kararına sitem haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • balyozyorum 25 Ekim 2012 15:07 Aslında Türkiye Cumhuriyetini imparatorluk yapacaksın ve şikeci hırsız başınıda padişahlığa getireceksin.Bu şike olaylarında yaşananlar göstermiştirki bu ülkenin kurumlarını en başından hükümetinden en dibine federasyon ve kurullarına kadar hırsızlar ele geçirmiştir ve bu milleti bu ahlaksızlıkla bu şerefsizlikle yüzgöz etmişlerdir.Bu şikeci hırsızları temize çıkarmak için deveye hendek bile atlatılmıştır ancak yinede başarılı olunamamıştır.çünkü haklının hakkının çalınıp hırsızlara yedirilmek istendiği bir ortamda bunun başarılması mümkün olmayacaktır.Dünyada eşi ve benzeri görülemeyecek öyle bir rezalet ki hırsızı temizleyeceksin ve çaldığınıda ona ödül olarak vereceksin. Bu rezaletleride tek savunusunun hak ve adalet olduğunu söyleyenler hükümetinde bu millete yaşatacaksın.Bu milletin oyları akp ye haram kan olsun burunlarından fitil fitil dökülsün.Bu ahlaksızlığı bu millete nasıl yaşatdınız.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro