eposta yazdır zoom+ zoom-

Spor Toto 1. Lig'de 7 haftalık maç programı açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 7 haftalık maç programı açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 7 haftalık maç programı açıklandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-02-2018 12:29 - Güncelleme: 07-02-2018 12:29
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 22,  23, 24, 25, 26, 27 ve 28. hafta maçlarının programı şöyle:
 
22. hafta
 
16 Şubat Cuma:
18.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova)
18.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Stadı açıklanmadı)
 
17 Şubat Cumartesi:
13.00 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-Gaziantepspor (Kazım  Karabekir)
13.00 Balikesirspor Baltok-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Grandmedical Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
 
18 Şubat Pazar:
13.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediye)
15.30 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep)
18.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
23. hafta
 
20 Şubat Salı:
16.00 Samsunspor-MKE Ankaragücü (Stadı açıklanmadı)
16.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok (Çaykur Didi)
19.00 Gaziantepspor-Altınordu (Gaziantep)
 
21 Şubat Çarşamba:
16.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Stadı açıklanmadı)
19.00 Elazığspor-Akın Çorap Giresunspor (Elazığ Atatürk)
19.00 İstanbulspor-Grandmedical Manisaspor (Stadı açıklanmadı)
 
22 Şubat Perşembe:
16.00 Boluspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Bolu Atatürk)
19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim) 
24. hafta
 
24 Şubat Cumartesi:
15.30 Balıkesirspor Baltok-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 MKE Ankaragücü-Gaziantepspor (Stadı açıklanmadı)
 
25 Şubat Pazar:
13.00 Ümraniyespor-Akın Çorap Giresunspor (Ümraniye Belediye)
13.00 Grandmedical Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Çaykur Rizespor-Elazığspor (Çaykur Didi)
15.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)
18.00 Adana Demirspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
26 Şubat Pazartesi:
18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Kazım Karabekir)
18.00 Altınordu-Boluspor (Bornova)
 
25. hafta
 
2 Mart Cuma:
18.00 Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)
18.00 Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)
 
3 Mart Cumartesi:
13.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)
13.00 Denizlispor-Grandmedical Manisaspor (Denizli Atatürk)
15.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Stadı açıklanmadı)
15.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stadı açıklanmadı)
 
4 Mart Pazar:
13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı  açıklanmadı)
15.30 Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)
15.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
 
26. hafta
 
6 Mart Salı:
16.00 Grandmedical Manisaspor-Akın Çorap Giresunspor (Manisa 19  Mayıs)
16.00 Samsunspor-Elazığspor (Stadı açıklanmadı)
19.00 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)
 
 
7 Mart Çarşamba:
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Eskişehirspor (Kazım  Karabekir)
16.00 Adana Demirspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)
19.00 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)
 
8 Mart Perşembe:
16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)
19.00 MKE Ankaragücü-Adanaspor (Stadı açıklanmadı)
 
27. hafta
 
10 Mart Cumartesi:
15.30 Ümraniyespor-Grandmedical Manisaspor (Ümraniye Belediye)
15.30 Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)
 
11 Mart Pazar:
13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)
13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep)
15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)
18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli  Atatürk)
 
12 Mart Pazartesi:
18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Stadı açıklanmadı)
18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)
 
28. hafta
 
16 Mart Cuma:
18.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Çaykur Didi)
18.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)
 
17 Mart Cumartesi:
13.00 Gaziantepspor-Elazığspor (Gaziantep)
15.30 Grandmedical Manisaspor-Gazişehir Gaziantep (Manisa 19  Mayıs)
15.30 Altınordu-Denizlispor (Bornova)
 
18 Mart Pazar:
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akın Çorap Giresunspor (Kazım  Karabekir)
13.00 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Samsunspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)
18.00 MKE Ankaragücü-Eskişehirspor (Stadı açıklanmadı)
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Spor Toto 1. Lig'de 7 haftalık maç programı açıklandı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro