Suratına tekme yiyen Şilili Sebastian Villegas ölümden döndü

Şili Kupası’nda San Marcos ve Antofagasta takımları arasında oynanan maçta Sebastian Villegas korkutucu bir sakatlık yaşadı.

Ceza sahası içinde yaşanan bir pozisyonda topa kafasıyla müdahale etmek isteyen 26 yaşındaki futbolcunun suratına rakibinin tekmesi geldi.Kanlar içinde yerde kalan oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı. Villegas’ın yüzündeki kırıklar nedeniyle iki operasyon geçireceği öğrenildi.Pozisyon hakkında konuşan Villegas, “Kafamı belki de uzatmamam gereken bir topa uzattım. Doktorlar iki operasyon geçirmem gerektiğine inanıyorlar. İlk olarak yüzümün sağ tarafı ameliyat edilecek” dedi.Geçireceği operayonlar hakkında konuşan Şilili futbolcu, “Suratımda birçok kırık var ama ilk operasyon çok önemli. Yüzümün bu kısmı biraz kaydı. İkinci operasyon da burnumu düzeltmek olacak” ifadelerini kullandı.

Geçirdiği travmanın boyutunu anlatan Villegas, “Tanrı’ya şükürler olsun ki bilincimi kaybetmedim. Sedyedeyken kan kustum. Çok travmatikti” şeklinde konuştu.

Öte yandan suratına tekme atan rakibinin bunu isteyerek yapmadığını bildiğini söyleyen Villegas, “O da çok korktu, buınu biliyorum. Kötü biri değil” yorumunda bulundu.

  • Futbol 06 Eylül 2017 15:37
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Suratına tekme yiyen Şilili Sebastian Villegas ölümden döndü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro