eposta yazdır zoom+ zoom-

Taraftardan Muharrem Usta'ya destek

Taraftardan Muharrem Usta'ya destek

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta'yı, protesto etmek isteyen kişi ve kişiler tarafından asılan pankart büyük tepki topladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-07-2017 12:30 - Güncelleme: 27-07-2017 12:30

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yı protesto etmek isteyen kişi veya kişiler tarafından Usta'nın sahibi olduğu hastanenin önüne asılan pankart büyük bir tepki topladı.

Üzerinde Usta'nın fotoğrafıyla birlikte "Yalanın batsın yalancısın" sözleri bulunan pankartı kimlerin astığı ise henüz tespit edilemedi. Kısa sürede sosyal medyada yayılan pankart bordo-mavili taraftarların büyük tepkisini çekti. Yapanların bir an önce deşifre edilmesi istenirken, sosyal medya üzerinden de bordo-mavili taraftarlar Muharrem Usta'ya büyük destek verdi.

Yapılan eylemin Trabzonspor'a zarar verdiği savunulurken, sivil toplum kuruluşlarının da bu yapılan eyleme tepki vermek için bir araya gelecekleri öğrenildi.

Trabzonspor forma satışından memnun

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taraftardan Muharrem Usta'ya destek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Muharrem Usta
MUHARREM USTA KİMDİR?

Trabzonspor Kulübü'nde 7.395 üyenin oy kullandığı başkanlık seçiminde İbrahim Hacıosmanoğlu bordo, Muharrem Usta mavi, Celil Hekimoğlu ise sarı renkli pusulalarla yarıştı. Açılan sandıkların sonucunda, bordo-mavililerin 4

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro