eposta yazdır zoom+ zoom-

Trabzonspor forma satışından memnun

Trabzonspor forma satışından memnun

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, forma satışlarıyla ilgili hiçbir sorun olmadığını, satışların oldukça iyi seyrettiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-07-2017 12:09 - Güncelleme: 27-07-2017 12:09
Alp, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde bazı basın yayın  organlarında ve sosyal medyada, yeni sezon forma satışlarıyla ilgili birtakım  spekülatif haber ve açıklamalar yer aldığını belirtti.
 
Gelişmeleri kendilerinin de takip ettiğini vurgulayan Alp, "Son derece  olumlu bir havada geçen forma satışlarımızla ilgili bazı basın yayın organlarında  ve sosyal medyada bu olumlu havayı bozmaya yönelik birtakım açıklamaları üzülerek  takip ediyoruz. Kasıtlı olduğu aşikar bu tarz yaklaşımların artık demode olduğu,  kabul görmediği ve asla amacına ulaşamayacağı ortadadır. Bu tarz işlerin  içerisinde olan arkadaşlara tavsiyem, bu alışkanlıklarından bir an önce  kurtulmalarıdır." dedi.
 
"Satışlarımıza uzun yıllardan sonra ilk defa sezon öncesi başlayabildik"
 
Başkan yardımcısı Alp, "Forma satışlarımızla ilgili hiçbir sorun  olmadığı gibi, tersine satışlarımız oldukça iyi seyretmekte." ifadesini  kullanarak, şunları aktardı:
 
"Satışlarımıza uzun yıllardan sonra ilk defa sezon öncesi  başlayabildik. Satışa çıktığımız beyaz ve parçalı formalarımıza taraftarlarımız  büyük ilgi gösterdi. Çok kısa zaman içerisinde de efsanenin ruhunu taşıyan  çubuklu formalarımız mağazalarımızdaki yerini alacak. Geçtiğimiz yıldan itibaren  kararlılıkla yürüttüğümüz yapılanma ve dönüşüm çalışmaları özellikle bayilerimiz  kanadında birtakım sorunların varlığını ortaya çıkarmıştır. Bayilik şartlarımızı  henüz tamamlayamamış bazı bayilerimizin yaşadığı ürün temini sorunları 'forma  yok' gibi bir algıya yol açmıştır. Oysa ki formalarımız tüm TS Club  mağazalarımızda ve bayilik koşullarını yerine getirmiş tüm bayilerimizde yeteri  miktarda mevcuttur. Eksiklikleri olan bayilerimizin de bu eksikliklerinin en kısa  zamanda giderilmesine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir."
 
Bu tarz spekülatif haberlere itibar edilmemesi gerektiğine dikkati  çeken Alp, formalara gösterilen ilgi dolayısıyla bordo-mavili taraftarlara  teşekkür etti.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Trabzonspor forma satışından memnun haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 27 Temmuz 2017 13:35 eh öderler artık borçlarını

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro