eposta yazdır zoom+ zoom-

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turunu geçen takımlar

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turunu geçen takımlar

UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş karşılaşmaları tamamlandı. İşte gecenin sonuçları ve tur atlayan takımlar...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-08-2017 00:32 - Güncelleme: 25-08-2017 00:32

UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş karşılaşmaları tamamlandı. Müsabakalar sonunda rakiplerini saf dışı bırakan 22 takım, Avrupa Ligi gruplarında mücadele etmeye hak kazandı.

Deplasmanda Makedonya'nın Vardar ekibine 2-0 yenilen Fenerbahçe, sahasında da rakibine 2-1 kaybederek UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. Vardar ise gruplara yükseldi.

Galatasaray'ı 2. ön eleme turunda eleyen İsveç'in Östersunds takımı, konuk ettiği Yunan ekibi PAOK'u 3-1'in rövanşında 2-0 yenerek gruplara kaldı.

Fenerbahçe Vardar maçı golleri ve geniş özeti

Vardar ve Östersunds'un yanı sıra, Çekya'dan Viktoria Plzen, Ukrayna'dan Dinamo Kiev, İsrail'den Maccabi Tel-Aviv, Belarus'tan BATE, Avusturya'dan Salzburg ve Austria Wien, Moldova'dan Sheriff, Bulgaristan'dan Ludogorets, Sırbistan'dan Partizan ve Kızılyıldız, Rusya'dan Zenit, Arnavutluk'tan Skenderbeu, Kıbrıs Rum Kesimi'nden Apollon, Yunanistan'dan AEK, Fransa'dan Olympique Marsilya, Norveç'ten Rosenborg, İspanya'dan Athletic Bilbao, İtalya'dan Milan, Portekiz'den Braga ile İngiltere'den Everton kupada gruplarda mücadele edecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turu rövanş maçlarında alınan skorlar ve ilk maçların sonuçları şöyle:

AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Viktoria Plzen (Çekya): 0-0 (1-3)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Maritimo (Portekiz): 3-1 (0-0)
Östersunds (İsveç) - PAOK (Yunanistan): 2-0 (1-3)
Sheriff (Moldova) - Legia Varşova (Polonya): 0-0 (1-1)
Zenit (Rusya) - Utrecht (Hollanda): 2-0 (0-1) (Uzatmada)
Oleksandriya (Ukrayna) - BATE (Belarus): 1-2 (1-1)
Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Altach (Avusturya): 2-2 (1-0)
Salzburg (Avusturya) - Viitorul (Romanya): 4-0 (3-1)
Süduva (Litvanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 0-0 (0-2)
Fenerbahçe - Vardar (Makedonya): 1-2 (0-2)
Videoton (Macaristan) - Partizan (Sırbistan): 0-4 (0-0)
Skenderbeu (Arnavutluk) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-0 (1-1)
Midtjylland (Danimarka) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-1 (2-3)
AEK (Yunanistan) - Club Brugge (Belçika): 3-0 (0-0)
Olympique Marsilya (Fransa) - Domzale (Slovenya): 3-0 (1-1)
Rosenborg (Norveç) - Ajax (Hollanda) : 3-2 (1-0)
Braga (Portekiz) - Hafnarfjördur (İzlanda): 3-2 (2-1)
Athletic Bilbao (İspanya) - Panathinaikos (Yunanistan): 1-0 (3-2)
Shkendija (Makedonya) - Milan (İtalya): 0-1 (0-6)
Hajduk Split (Hırvatistan) - Everton (İngiltere): 1-1 (0-2)
Kızılyıldız (Sırbistan) - Krasnodar (Rusya): 2-1 (2-3)
Austria Wien (Avusturya) - Osijek (Hırvatistan): 0-1 (2-1)

Türkiye'den Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor'un yer alacağı UEFA Avrupa Ligi grup kuraları, bugün TSİ 14:00'te Monako'da çekilecek.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turunu geçen takımlar haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro