eposta yazdır zoom+ zoom-

Umut Bulut Galatasaray'ı icraya verdi

Umut Bulut Galatasaray'ı icraya verdi

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut, alacakları için sarı-kırmızılı ekibi icraya verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-02-2017 14:04 - Güncelleme: 17-02-2017 14:04

Galatasaray'ın sezon başında Kayserispor'a verdiği Umut Bulut, ödenmeyen transfer alacakları için Sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi.

'1 MİLYON EURO'

Galatasaray'ın elden çıkarmak için uğraştığı Umut Bulut, sezon başında Anadolu ekibine transfer olmuş ve bu sezonki alacaklarının da yarısından vazgeçmişti. Ancak Umut Bulut'un geçtiğimiz sezondan kalan 1 milyon Euro tutarındaki alacağını Galatasaray uzun süre ödemedi.

Fenerbahçe'nin tur şansı 27'de 1

Umut Bulut, 3 kez özel ricalarla Galatasaray'dan alacağını istedi. Her seferinde de senet verilerek ikna edildi. Ancak senetlerin karşılıksız çıkması üzerine Umut Bulut çareyi Galatasaray'ı icraya vermekte buldu. mızılı kulübe gelen icra uyarısı sonrasında ise yöneticiler şaşkına döndü.

'ACISI AZALSIN DİYE SÖZLEŞME UZATTIK'

Galatasaray yönetimi ise Umut Bulut'un bu dönemde yaptığı bu tavrı unutmayacaklarını deklare ederken, "Biz babası şehit olduğu için ona yardımcı olduk, acısı azalsın diye sözleşmesini uzattık. Galatasaray'ı icraya vermesi hepimizi şaşkına uğrattı" yorumunu yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Umut Bulut Galatasaray'ı icraya verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro