eposta yazdır zoom+ zoom-

Yıldırım Demirören ve Lucescu hakkında şok sözler

Yıldırım Demirören ve Lucescu hakkında şok sözler

Ünlü yazar Hıncal Uluç, Türk futbolundaki başarısızlıklar nedeniyle TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i suçlarklen, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun Türkiye hakkında söylediği sözleri eleştirdi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-11-2017 09:22 - Güncelleme: 15-11-2017 09:22

Ünlü yazar ve yorumcu Hıncal Uluç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Lucescu’nun Türkiye’ye hakaret eden birisi olduğunu dile getiren Uluç, Yıldırım Demirören’in halen TFF Başkanı olarak görevine devam etmesini ‘Türk futbol tarihinin yüz karası olayı’ olarak nitelendirdi.

TFF Lucescu ile yola devam etme kararı aldı

İşte Uluç’un o açıklamaları;

“Benim için haftanın olayı Yıldırım Demirören isimli zatın hala şu anda TFF Başkanı olarak göreve devam etmesidir. Türkiye’ye söverek defolup giden adamın ayağına kadar giderek yalvar yakar Türk Milli Takımı’nın başına getiren adamdır Yıldırım Demirören.”

“TÜRK FUTBOL TARİHİNİN YÜZ KARASI OLAYIDIR”

“Geldiğinden beri adamın yaptığı doğru dürüst tek bir şey yok. Ne doğru dürüst bir sonuç ne de takım var. Yaptıklarıyla söyledikleri birbirini tutmuyor. Ne dediğini bilmeyen bir adam hala milli takımın başında, onu oraya getirmek için çırpınan Demirören hala TFF”nin başındaysa, bu Türk futbol tarihinin yüz karası olayıdır.”

“Milli takımı sırf gençleştirme lafı yüzünden, insancıl bir merakla izledim, ikinci maçı da izlemedim. Bu benim milli takımım değil. Çünkü bu Yıldırım Demirören TFF Başkanı olduğu zaman ona bağlı olan bir milli takım benim olmaz. En son İtalyan medyasına Türkiye’den Doğu Ülkesi diye bahsetti.”

“DAHA NASIL AŞAĞILAYACAK YA?”

“Ben 9 dil bilirim ama Türkçe öğrenmem, çünkü öğrenirsem Türk medyası beni parçalar dedi. Daha nasıl aşağılayacak ya? Benden milyonlar alıp Türkiye Çavuşescu ülkesi diyerek defolup giden adam, şimdi Türkiye Doğu Ülkesi, orada her şey olabilir anlamında laflar edecek. İtalyan medyası kadar parlaçalayan medya var mı? İtalyanca’yı bilirim ama Türkçe’yi öğrenmem diyor. Böyle de bir yalancı bir adam. O takım hiç bir sıfatla benim milli takımım değil.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yıldırım Demirören ve Lucescu hakkında şok sözler haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Yusuf Alptekin 15 Kasım 2017 14:19 Lütfen kurtarın bizi bu Demirören ve lucescudan. mahvoluyoruz

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro