eposta yazdır zoom+ zoom-

Yılmaz Vural'dan olay iddia! Müslümansan Avrupa'da yerin yok

Yılmaz Vural'dan olay iddia! Müslümansan Avrupa'da yerin yok

Türk futbolunun renkli ismi Yılmaz Vural, Avrupa'nın bazı konularda tutucu olduğuna değindi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2017 15:49 - Güncelleme: 20-03-2017 15:49

Türk futbolunun renkli ismi Yılmaz Vural Gençlik Odası TV internet programının bu haftaki konuğu oldu. 

AKRANLARIMA ABİ DİYORUM

Yılmaz Vural'ın hayat enerjisiyle dolu olduğunu biliyoruz. Bu enerjisinin şuan ki gençlerle bir olup olmadığını sorduk kendisine. Vural sorumuzu, "Biyolojik yaş ile insanın kendi hissettiği çok farklı şeyler. Ben 64 yaşıma geldim, kendi akranlarıma bakıyorum onlara abi diyesim geliyor."

Chelsea patronu Abramovich'ten tarihe geçecek teklif

 TÜRK VE MÜSLÜMANSAN AVRUPA'DA YERİN YOK

Eğitimini Avrupa'da tamamlayan Vural, Avrupa'da kalmak ile ilgili düşünceleri hakkında şu iadeleri kullandı:

"Avrupa'da sen kalmayı düşünürsün ama Avrupa istemiyor ki seni. Türk ve Müslümansan Avrupa'da yerin yok. Avrupalı seni çok önemli görevlere getirmeyi hiç düşünmüyor. Orda şöyle bir mantık var, ne kadar demokratik görünürlerse görünsünler hele şu dönemde inanılmaz bir sağ akım var. Her ülke artık bu söylemlerle ayakta kalmaya çalışıyor. Dolayısıyla Avrupa bizden daha tutucu. Kendinden olmayanı önemli görevlere getirmeye yeltenmiyor, kendi milletine öncelik tanıyor. Yetmediği yerlerde yabancıyı işe sokmaya çalışıyor. Bizde tam tersi. Hem orda reddediliyoruz hem burda. Nereye gideceğiz bilmiyorum. Ama biz maalesef -demek durumunda kalıyorum, Türk ve Müslümanız. Ve çok şükür bununla da gurur duyuyoruz. Bu anlamda Türk olmak Müslüman olmak bizleri çok hoşnut kılıyor. Ama bu bizim kendi içimizde olan olay. Maalesef katılamıyoruz. Dışarıda böyle bir sıkıntımız var." 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yılmaz Vural'dan olay iddia! Müslümansan Avrupa'da yerin yok haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Misafir 20 Mart 2017 21:25 Bu adam bir delidir ama samimi,sevimli ve dobra bir deli! Ve bu adama üç büyükler bir kerecik olsun şans vermediler...Oysa onlarcası geldi ve ne halt ettiler ki? bu söylediklerinde de net...anma bir eksik var...Avrupa tutucu değil,AVRUPA HAÇLI! İslam ve Türk düşmanı haçlılar onlar...İşte bu yüzden Avrupa Birliği hevesi çok anlamsız...Girsek de orada asla bey olmayacak, kapılarındaki uşak olacağız!

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro