eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a olay sözler!

Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a olay sözler!

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan için olay bir açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-06-2017 16:00 - Güncelleme: 07-06-2017 16:00

A Milli Futbol Takımı'nın ucağında Arda Turan'ın, Spor Yazarı Bilal Meşe'ye sözlü ve fiziksel saldırıda bulunmasının yankılarına Ahmet Çakar'da yorumlarını ekledi.

"BEN BİLAL MEŞE'NİN SOL KOLU ETMEM"

"Bilal Meşe'yi 35-40 yıldır tanırım. Bilal Meşe kadar namuslu, haysiyetli, etik bir gazeteci ben hayatımda tanımadım. Ben bir gazeteciysem Bilal Meşe'nin sol kolu bile etmem. Ben hakemken o gazeteciydi ve aramızda bir sır varsa o sır onunla ölüme giderdi. Arda'nın Bilal Meşe'ye yaptığı bu hareketten dolayı bu Millet O'nu affetmez. Bilal Meşe geçen sene Fransa'daki Avrupa Futbol Şampiyonası'nda haberler yapmış, prim istediler istemediler bunu yazmış olabilir. Tekzip yayınla, mahkemeye ver. Saldırı nedir ?

"PRİM MEVZUSU OLMUŞ Kİ KADRO DIŞI BIRAKILMIŞ"

Arda o zaman kadro dışı bırakılmıştı. Niye kadro dışı bırakıldı, sadece Arda değil, Burak, Caner, Selçuk, Gökhan filan... Sonra araya Sayın Cumhurbaşkanı girdi, bizler de yazdık. Arda'yı bağıra bağıra milli takıma döndürdük. Bu prim mevzuları; Fatih Terim Arda'yı niye kadro dışı bıraktı ? Demek ki var. Prim mevzusu olmuş ki kadro dışı kaldı 2-3 maç. Bu varsa, bunu da gazetecinın yazması kadar doğal bir olay yok. Dünyanın her yerinde bu doğaldır ve gazeteci için görevdir.

"ARDA SEN CAHİL BİR ADAMSIN"

10 Numara muhabbet kanalında Arda'yı eleştirmeye devam eden Ahmet Çakar şöyle devam etti:

"Arda sen cahil adamsın. Tipine baktığım vakit futbolcuya benzemiyorsun, kusura bakma. Kalın bir bel, kalın ve çaplı bir kafa ama iyi bir futbolcusun. Yaptığın şey iyi futbol oynamak. bu yönüne lafım yok. Zengin oldun, ünlü oldun ama her şeyden önce adam olman önemli. Deden yaşında bir adamın boğazına sarılıp 'seni bu uçağa alanın... diyemezsin !. Bu lafin bir kere Fatih Terim ya da Yıldırım Demirören'e gider. Onların haberi olmadan bu uçağa bir sinek bile binemez. Benim bildigim Fatih Terim ile Yıldırım Demiroren de bunu cezasız bırakmaz. Arda'nın yaptığı terbiyesizliktir, suçtur. Ortada görevini yapan bir gazeteciye basit yaralama ve küfürlü hakaret suçu var."

İşte Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırmasına neden olan yazı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a olay sözler! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • kaan 08 Haziran 2017 13:54 Esas acı olan ne biliyormusunuz.Ardanın terimin demirörenin zerre kadar insanlıkla ilgisi yok ta, Bu ülkede adamlıktan bahsetmek çakar gibi omurgasızlara kaldı ya. Geldiğimiz noktaya bakınız lütfen

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro