eposta yazdır zoom+ zoom-

Arda Turan yaptığının arkasında geri adım atmayacak!

Arda Turan yaptığının arkasında geri adım atmayacak!

Makedonya'da oynanan hazırlık karşılaşmasından sonra uçakta yaşananlarla ilgili konuşan Arda Turan, onurlu bir hata yaptığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-06-2017 08:48 - Güncelleme: 08-06-2017 08:48

Futbol kariyerini Barcelona'da devam ettiren yıldız futbolcu Arda Turan, Makedonya dönüşü gazeteci Bilal Meşe'yle kavga etmişti. Yaşananların ardından basın toplantısı düzenleyen Arda Turan, milli takımı bıraktığını açıkladı.

"ONURLU BİR HATA YAPTIM"

Türkiye'de olduğu gibi; İspanya'da da gündeme oturan olayla ilgili bir açıklama daha yapan Arda Turan, onurlu bir hata yaptığını, Fatih Terim'den de Yıldırım Demirören'den de özür dilemediğini ifade etti.

Arda Turan"SİZE BİLİNÇLİ KÜFÜR ETMEDİM"

Hürriyet'e konuşan yıldız futbolcu, "Benimki onurlu, karşı tarafınki onursuz bir hata. Kimsenin arkasından konuşmadım, yüzüne bağırdım. Başkan Yıldırım Demirören’e telefonda, Öfkeliydim. Size karşı bilinçli olarak küfür etmedim'’ dedim.

"SEN ÖZÜR DİLE BİZ HALLEDERİZ"

Orada bana, ‘Sen çık özür dile, biz hallederiz’ dediler. ''Ama böyle davranmaktansa gitmeyi tercih ettim." ifadelerini kullandı.

Arda Turan, “Ben herkesin yüzüne açık konuştum. Keşke bir kişi bile olsa bana bunu yapabilseydi. Bu çok daha onurlu bir davranış olurdu.” diyerek özür dilemeyeceğini belirtti.

Arda Turan açıkladı Milli Takımı bıraktı!

Saffet Sancaklı'dan Arda Turan'a eleştiri

İşte Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırmasına neden olan yazı 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Arda Turan yaptığının arkasında geri adım atmayacak! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • Hakkı ARAR 10 Haziran 2017 10:07 Onurlu hata yapmışmış. Özür dilemezmiş. AKP Türkiye'si işte böyle bir şey. Oysa hata hatadır, onurlusu onursuzu olmaz, yapan kişi özür dileme erdemini göstermelidir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro