eposta yazdır zoom+ zoom-

Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe'ye büyük jest

Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe'ye büyük jest

Başkan Aziz Yıldırım, geleceğe yönelik projelerle, Fenerbahçe'yi ekonomik anlamda güçlü, kendi kendine yetebilecek bir kulüp haline getirmeyi hedefliyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-03-2017 10:54 - Güncelleme: 16-03-2017 10:54

Türkiye'nin her yerinde satın alınan arazilere aynı mimari tarzla yapılacak Fenerbahçe şube binaları ve spor merkezleri yapılacak.

Yapılacak olan evlerde havuz, tenis kortu, halı saha ve çocuklar için oyun parkı olacak. Şubeler, gelirlerin bir kısmını masrafları için kullanacak, artan kısmı da kulübe gönderecek. Böylece kulübe sürekliliği olan bir gelir sağlanacak. Şubelerin bulunduğu illerdeki spor okulları da bu şubelere bağlanacak.

Fenerbahçe'nin kaderi Aykut Kocaman'a bağlı!

FUTBOLUN GELİRİ FUTBOLA

Sarı-lacivertlilerde yönetim, sponsorluk görüşmeleri için yoğun bir çalışma içerisine girdi. Başkan Aziz Yıldırım, bu konuda devletin üst makamlarıyla sürekli görüşmeler yapıyor. Doğuş Grubu ile erkek basketbol ve yelkende sponsorluk anlaşması imzalandı, diğer amatör branşlar için de temaslar sürüyor. Böylece futbol geliri futbolda kalacak, amatörlere kaynak aktarımı yapılmayacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe'ye büyük jest haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 16 Mart 2017 20:36 Bu yapılacak olan şube binaları ve spor merkezlerine şike uzmanlık alanımızdır teması ayrıntılı olarak yansıtılmalıdır ve şikecihırsızbaşınında her merkeze anıtı dikilmelidirki gelecek nesillerin ülkede yaşanan pislikleri ve gerçekleri anlamasına yardımcı olsun. Bu ülkede büyüklük iddia eden camianında bu pislikleri nasıl hazmedebildiğini ve hiçbirşey olmamış yaklaşımıyla inkar ederek kendilerini temiz saydıklarını, sporla ahlaksızlığı aynı çatı altında buluşturarak çaldığını sahiplenebilmiş aşağılık bir onursuzlukla büyüklüklerini perçinlediklerini öğrensinler.

    CEVAP YAZ 1 16

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro