eposta yazdır zoom+ zoom-

Bruma'yı Dünya devi istemiş!

Bruma'yı <font color='#FF0000'>Dünya devi istemiş!</font>

Bruma'nın transferinde sarı kırmızılı takım adına işlemleri yürüten Kırdemir,transferin perde arkasını anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-09-2013 15:09 - Güncelleme: 11-10-2015 14:20
Galatasaray'ın yeni futbolcusu Burma'nın transferinde sarı kırmızılı takım adına işlemleri yürüten FIFA Menajeri Marco Kırdemir,transferin perde arkasını anlattı.

Bruma için son dakikada 18 milyon verdiler

Galatasaray'ın yeni futbolcusu Burma'nın transferinde sarı kırmızılı takım adına işlemleri yürüten FIFA Menajeri Marco Kırdemir, "Çok büyük takımlar son anda Bruma'ya transfer etmek için devreye girdi; fakat biz son derece zorlu 15 günlük yoğun çalışma süreci sonrasında oyuncuyu Galatasaray'a kazandırdık; gerçekten çok zor oldu" dedi.

M.UNITED SON GÜN 18 MİLYON EURO VERDİ. BAŞKAN CARVALHO, GALATASARAY'I TERCİH ETTİ
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Kırdemir, "Manchester City, Manchester United, Arsenal, Monaco, PSG ve Real Madrid gibi takımlar işimizi çok zorlaştırdı. Bu takımlardan bir tanesi transferin son günü 18 milyon euro teklif etti. Fakat Sporting Lizbon başkanı Galatasaray son derece dürüst davrandığı için daha düşük bir fiyata oyuncuyu Galatasaray'a verdi" şeklinde konuştu.

DROGBA'YI AĞABEYİ GİBİ GÖRÜYOR
"Bruma'nın U 21 Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi gördü, buradaki ortamda etkilendi" diyen Kırdemir, "Drogba'yı örnek alıyor; onun gibi olmak istiyor. Drogba'yı ağabey gibi görüyor. Bu nedenle uçakta gelirken, sık sık Galatasaray'da oynayacak olmaktar dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY ETİK DAVRANDIĞI İÇİN BAŞKAN CARVALHO DAHA AZ PARAYA BRUMA'YI, SARI KIRMIZILI TAKIMA VERDİ
S.Lizbon'la olan dava sırasında, pek çok dev kulübün oyuncuyu ücretsiz almak için girişimde bulunduğunu belirten FIFA Menajeri Marco Kırdemir, "Onlar başaramadı. Davayı Sporting kazandı. Galatasaray, diğer kulüpler gibi davranmadı. Önce Sporting'le temasa geçti. Onlara saygı duydu. Sporting'le hep temasta kaldık. Onlar da daha az para kazanacaklarını bildikleri halde Galatasaray'ı ön planda tuttu. Galatasaray'ın çok centilmen bir kulüp olduğunu söylediler. Başkan Bruno Carvalho, Galatasaray'ı kardeş kulüp olarak ilan etti ve sarı kırmızılı kulüple ileride daha iyi çalışmalar yapmak istediklerini söyledi. Başkan Carvalho, 18 milyon euro teklif eden Manchester United'e oyuncuyu vermedi; çünkü onlar karar açıklanmadan önce bedavaya Bruno'yu götürmek istedi. Galatasaray bunu yapmadı. Ve başkan Carvalho, centilmen Galatasaray'a daha az parayla sarı kırmızılı kulübe verdi" dedi.

AİLESİNE AÇIKTAN PARA BİLE TEKLİF ETTİLER. GALATASARAY-S.LIZBON KARDEŞ KULÜP OLUYOR
Marco Kırdemir, "Manchester Unitedli yetkililer, S.Lizbon'la dava sürürken, Bruma'nın akrabalarına açıktan 5 milyon euro para teklif ettiler. Yetkiyi onlara vermeleri ve böylece transferi minimum maliyeti yapmak için. Ekstra paralar sundular. Bruma Galatasaray'ı çok istiyordu. İdol olan oyuncular var, aralarında Drobga gibi. onu ağabeysi gibi gürüyor. Bir gün onun seviyesinde olmak istediğini söyledi" diye konuştu.

MESSI VE RONALDO'YLA BİRLİKTE DÜNYANIN EN İYİSİ
Bruma'ya çalışması durumunda Drogba'dan daha üst seviyelere ulaşebileceğini söylediğini ifade eden Kırdemir, "Kendisi jenarasyonu içinde Messi ve Ronaldo'dan sonra en iyi istatistiklere sahip üçüncü futbolcu, Portekiz'de ise Ronaldo'dan sonra en yüksek fiyata transferi gerçekleşen ikinci futbolcu oldu. Türkiye'de bu yaşta transferi en yüksek rakama gerçekleşen oyuncu oldu. Bu nesnel olan istatiskler. Bütün büyük scotlar Bruma'nın çok büyük bir yıldız olduğunu söylüyor. Potansiyele çok büyük" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bruma'yı Dünya devi istemiş! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir2020 04 Eylül 2013 20:20 Bunlar kudurmus . tenine Kurban olsunlar.. bunlara kudurmus diyerek kuduzlara Hakaret ederiz. Bunlara fenerli demek yeterde artarda.. cünkü her Pislik dolu Kelimeleri fenerbahce kelimesi icinde barindiriyor. Neden Stadimizda ayaga kalkmayan fenerli olsun diyoruz? :)

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro