eposta yazdır zoom+ zoom-

Erman Toroğlu: Türk futbolunu zavallılar yönetiyor

Erman Toroğlu: Türk futbolunu zavallılar yönetiyor

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, A Haber'de Lucescu hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-08-2017 10:41 - Güncelleme: 03-08-2017 10:41

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, A Haber'de Lucescu hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Toroğlu, Türk futbolunu zavallılar yönetiyor diyerek çok sert açıklamalar yaptı.

Toroğlu'nun açıklamalarından önemli satır başları şu şekilde:

"Tartışma çok yanlış. TFF, Lucescu'yu getiriyorsa; TFF kendini lav etmiştir. Mustafa Denizli diyorsunuz, olmaz. Fatih Terim saçma sapan işler yaptı. Basında adamı olanlar takım buluyorlar. Lucescu geldi, herkes akıl hocası oldu"

Ahmet Çakar'dan olay Fenerbahçe yorumu

"Bu Türk futbolunun iflasıdır. Benim insanımı kimse benden iyi tanıyamaz. Yılmaz Vural neden olmuyor? Lucescu her gittiği yere oğlunu götürüyor, gelinini de getirsin sekreteri olsun"

"Rumen bir adam Türk futbolunu idare etmeye geliyorsa yazıklar olsun. Orta oyunu oynanıyor. Türk futbolunu bilenler yönetmiyor, zavallılar yönetiyor. Herkes kendi işini yapacak. Türk futbolunu Türk futbolundan anlamayanlar yönetiyor"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erman Toroğlu: Türk futbolunu zavallılar yönetiyor haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Vatandaş 03 Ağustos 2017 10:56 "Zavallılar yönetiyor" çok isabetli bir yorum. Ülkenin bütün kurumları böyle sayın Toroğlu. Dikkatleri sadece bir yere çekme.

    CEVAP YAZ 13 2
KİMDİR ?
Erman Toroğlu
ERMAN TOROĞLU KİMDİR?

Erman Toroğlu (d. 24 Kasım 1948, Mersin), Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı. Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi

DEVAMI »
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro