Erman Toroğlu'ndan Lucescu'ya hakem göndermesi

Türkiye-Hırvatistan maçının ilk 45 dakikası golsüz eşitlikle sona ererken maçın devre arasında A Spor'da Erman Toroğlu A Milli takımımızın performansını yorumladı.

"Geçen maçta milli takımı eleştirdik. İğrenç futbol oynadılar. Lucescu da hiç futboldan bahsetmeyip hakemden bahsetti, yabancı sayısını iteledi. İyi, güzel. Geçen maçta çıkardığı 11'den bu maçta çıkardığı oyuncu adeti kaç? 4 futbolcu sadece."

"DEMEK Kİ SEN YAPMIŞIN LUCESCU"

"Ey Lucescu! Bir takım çıkarıyorsun, o takım çok rezalet futbol oynuyor, herkes eleştiriyor. Bin tane bahane üretiyorsun. Demek ki sen yapmışın dağlara taşlara. Sen hakemi falan bırak, demek ki rezalet bir takım çıkarmışın. Bu hafta oynayan takım ilk 45 dakikada son maçtaki görüntüde değil. Gerçi adamlar bizden daha tehlikeli geliyorlar ama en azından Ukrayna maçındaki kadar iğrenç değil."

"BURAK YILMAZ'IN POZİSYONU KIRMIZI KART"

"Hakem hakemse kırmızı kart ve penaltı vermesi gerekirdi. Burak Yılmaz. Kaleye giden topu eliyle çıkardı. Sağından, solundan kırmızı kart. Arkada adam var çünkü. Eğer adam olmasa, top da kaleye gitmese kendini belki kurtarabilirsin. Ee? Lucescu? Sen herkesi aptal mı sanıyorsun? Bunu da konuşacak mısın bakalım?"

  • Spor Medyası 05 Eylül 2017 23:08
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Erman Toroğlu'ndan Lucescu'ya hakem göndermesi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro