eposta yazdır zoom+ zoom-

Galatasaray’da FETÖ’cü endişesi! Değişiyor…

Galatasaray’da FETÖ’cü endişesi! Değişiyor…

Galatasaray Kulübü’ne üyelik başvurusunda bulunanlar, Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder’in liderliğinde bir heyet tarafından mülakata alınıyor. İlk kez yapılan bu uygulamada üye adaylarının geçmişi, iş yaşamı ve kulübe bağlılıkları ile ilgili sorular soruluyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-08-2017 09:44 - Güncelleme: 24-08-2017 09:44

Galatasaray’da son bir yılda yaşanan bazı olaylar, kulübe üye alımında yeni bir uygulamaya gidilmesine yol açtı. Üyelik başvurusunda bulunan kişiler tek tek kulübe çağrılıyor ve Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eker liderliğindeki bir heyet tarafından mülakata alınıyor.

Hürriyet’in haberine göre; Bu görüşmede, başvuruda bulunan kişinin geçmişi, iş yaşamı ve Galatasaray’a bağlılığı ile ilgili sorular soruluyor. “Kombineniz var mı? Galatasaray kredi kartı kullanıyor musunuz?” gibi soruların da yöneltildiği mülakatın ardından adayın değerlendirmesi yapılıyor. Kulüp tarihinde bir ilk olan bu uygulamanın nedenleri ise şöyle:

FETÖ'CÜ ENDİŞESİ

Galatasaray Kulübü'nde 7 üye geçtiğimiz aylarda FETÖ terör örgütüne üye oldukları gerekçesiyle ihraç edilmişti. Yönetim, benzer bir durumla tekrar karşılaşmak istemiyor. Bunun için de üyelik için başvuranların özel yaşamları sorgulanıyor.

Galatasaray'ın protestosunu dünya konuşacak

DİVAN'DAKİ OLAYLAR

Kulübün son yapılan divan kurulu toplantısında yaşanan tatsızlıklar… Kulüp tarihinde ilk kez yaşanan bu olaylar sonrasında birçok divan kurulu üyesi kulübü arayıp, “Sicil Kurulu üye alımında daha dikkatli davranmalı” diye şikayette bulundu.

Galatasaray ayrılığı resmen açıkladı

ÜST DÜZEY İSİMLER

Yapılacak mülakat sayesinde, Galatasaray'a üye olmak isteyen üst düzey kariyer sahibi kişiler belirlenecek. Üye adayları ile direkt temas kurularak Galatasaray'a olan bağlılıkları artırılacak. Kombine, loca ve Galatasaray kredi kartı almaları teşvik edilecek.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Galatasaray’da FETÖ’cü endişesi! Değişiyor… haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • fetres 24 Ağustos 2017 14:51 siyasette arayın fetöcüleri sporda ne işi var. Sonuçta Siyaset her alana müdahale edebiliyor. mesela AK partideki fetöcülere henüz hiç değilmedi. neden oradan başlanmıyor.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro