eposta yazdır zoom+ zoom-

LİG TV sallanıyor! Şansal Büyüka'nın sağ kolu atıldı

LİG TV sallanıyor! Şansal Büyüka'nın sağ kolu atıldı

Lig TV'nin kuruluşunda yer alan, Şansal Büyüka'nın 4 yardımcısından biri olan isimle yollar ayrıldı... Lig TV’de Haber Müdürü Aybars Hünalp'in işine son verildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-03-2017 10:19 - Güncelleme: 09-03-2017 10:19

Digitürk'ü satın alan Katar'lı grup önce Lig TV'nin adını değiştirdi, şimdi de yeni yapılanmaya gidiyor... Gazeteciler.com'un haberine göre bunun için de ilk kelle alındı.

Üst düzey değişikliklere başlayan beIN Sport yönetimi, Lig TV’de Haber Müdürü Aybars Hünalp’in işine son verdi.

2000 yılında kurulan Lig TV’nin en önemli isimlerinden biri olan Aybars Hünalp, Ferhan Tezcan, Can Tanrıyar ve Sedat Kaya ile birlikte Şansal Büyüka’nın 4 yardımcısından biri olarak kanalın yayın hayatına girişinde kritik rol oynamıştı.

TELEVOLE'NİN 'SİYASİLER' BÖLÜMÜNÜ HAZIRLAMIŞTI

Bir dönem reytingleri alt üst eden Televole programının popüler bölümü ‘siyasileri’ hazırlayan Hünalp, Maraton ekibinin Show TV’den ayrılma sürecinde Show TV’de kaldı ve uzun yıllar bu kanalın spor müdürü olarak görev aldı.

Altı yıl önce Lig TV’ye Haber Müdürü olarak dönen Aybars Hünalp, medyanın sevilen isimlerinden biriydi ve güçlü ilişkileriyle kanalın medyadaki algısının oluşturulmasında da önemli rol oynadı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN LİG TV sallanıyor! Şansal Büyüka'nın sağ kolu atıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro