Mesut Özil ile Amine Gülşe İstanbul'a ev bakmaya geldi

Arsenal'in yıdızı Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’yi görmek için takımından üç gün izin alıp İstanbul’a geldi. İkili, önceki gün Kuruçeşme’de objektife takıldı. İddiaya göre; yıldız futbolcu ve bir ay sonra yeni bir diziye başlayacak sevgilisi, Boğaz’da ev baktı. Kuruçeşme'ye geçen Gülşe ve Özil, soluğu Huqqa’da aldı. Ünlü çift, gözlerden uzak kalmak için günlüğü 500 lira olan VIP odaya geçti. Ancak bu tercih sonuç vermedi. Gecenin sonunda kendilerini bekleyen araca doğru yürürken görüntülenen çift sorulara cevap vermedi.

Mesut Özil ile Amine Gülşe, geçtiğimiz hafta Londra’da Mayfair’deki ünlü Uzakdoğu lokantası Novikov’dan çıkarken görüntülenmişti. Özil'in sevgilisi Amine Gülşe’nin isteği üzerine eski aşkı Mandy Capristo’yu sosyal medyadan engellediği ve telefon numarasını değiştirdiği iddie edilmişti.

  • Spor Magazin 22 Şubat 2017 09:27
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Mesut Özil ile Amine Gülşe İstanbul'a ev bakmaya geldi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro