eposta yazdır zoom+ zoom-

Muharrem Usta'dan transfer açıklaması!

Muharrem Usta'dan transfer açıklaması!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Trabzonspor'un zirveye oynayacak bir takım olduğunu söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-07-2017 14:55 - Güncelleme: 22-07-2017 14:55
Düzce Trabzonsporlular Derneğince kulübün 50. yılı nedeniyle  düzenlenen yemeğe katılan Usta, burada yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un bir  sevda olduğunu belirtti.
 
Trabzonspor'un bir yaşam biçimi olduğunu vurgulayan Usta, "Trabzonspor  bizim için vazgeçilmez. O bizim için hem bir hüzün kaynağı hem de sevinç  kaynağımız. Ne uzak kalabiliyoruz, ne de çok yakın olmakta mutlu olabiliyoruz.  Yaklaştığımızda yanıyoruz, uzaklaştığımızda donuyoruz. Bu öyle bir sevgi ki her  ne pahasına olursa olsun, kızsak da, bazen gücensek de, bazen darlansak da, bazen  kırgın olsak da, kısa süre içinde bu rengin etrafında toplanmayı, nefes almayı ve  kenetlenmeyi istiyor." şeklinde konuştu.
"Çok çalışmamız lazım." diyen Usta, "Bu yolculukta olağanüstü  engelleri aşmamız lazım. Son yıllarda gerçekten üzüntümüz fazla. Büyük bir emek  vermeye çalışıyoruz, daha çok yakın tarihimizde yaşadıklarımızı herkes  hatırlıyor. Ama yeniden bir umut ışığını görmüş durumdayız. Hepimiz 50. yılımızda  ve gelecek yıllarımızda, artık bir daha Trabzonspor'un üzdüğü taraftar ve camia  olmak istemiyoruz. Bunu başarmak istiyorsak, her birimize kulübümüze sahip çıkmak  düşüyor." ifadelerini kullandı.
 
Zor şartlar altında iyi şeyler yapmaya çalıştıklarını dile getiren  Usta, konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
"Gerçekten çok zor günler yaşadık. Ancak şunu bilelim ki, Trabzonspor  bir tırmanışta, zirveye yaklaşıyor ve yaklaşmakta. 'Bu sene nasıl bir takım  olacak' diye düşünüyorsunuzdur. Bazen ben sosyal medya ya da farklı yerlerde  taraftarların 'Transferler nerede?, Bu sene daha iyi olacak mıyız? diye soruları  oluyor. Söyleyeceğim şey şudur; biz, bütün bu isteklerle birlikte, bu sene iyi ve  kaliteli bir takım olmak için, emin olun en az taraftarlarımız kadar aceleciyiz,  sabırsızız. Ama ne olur sabredin."
 
Transfer edilecek futbolcuların takıma hemen uyum sağlayabilecek  oyuncular olacağını kaydeden Usta, "Alacağımız oyuncular, fiziksel olarak  hazırlar. Hem kalite hem de tecrübe olarak iyi oyuncular. Ama bu işi, vakti  zamanı gelmeden, daha erken bitirmeye kalktığınızda bu işin Trabzonspor'a ağır  bir bedeli olur. Onun için, sona yaklaştık, biraz daha sabır. Olacak, gelecekler,  taraftarlarımız merak etmesin. Ya da merak etsinler, rahat olsunlar. Bu sene  takım, geçen yıldan kesinlikle iyi olacak. Gönül rahatlığı ile seyredeceğimiz bir  takımımız olacak. Zirveye oynayan bir takımımız olacak." değerlendirmesinde  bulundu.
 
50. yılda şampiyonluk adına iddialı olacaklarını vurgulayan Usta,  "Bizim vaadimiz; Trabzonspor çok iyi bir takım olacak, zirveye oynayacağız.  İnşallah, 50. yılında en iyisini çıkaracak takım olacak. Ama artık zirvelerin  takımı olmak istiyoruz. Trabzonsporlulara yakışan bir takım olsun istiyoruz."  diye konuştu.
 
Konuşmaların ardından Usta, Trabzonspor'un kurulduğu yıllarda 4 yıl  forma giyen Ahmet Ziya Genç'e bordo-mavili takımın formasını hediye etti.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Muharrem Usta'dan transfer açıklaması! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro