eposta yazdır zoom+ zoom-

Sünger havuzda antrenman rezaletine bakan Akif Kılıç el attı

Sünger havuzda antrenman rezaletine bakan Akif Kılıç el attı

Çalışabileceği bir havuz olmadığı için kendine içi sünger dolu bir havuz yapan ve burada antrenmanlarına devam eden Atlama Milli Takımı sporcusu Yaprak Selin Keskin'in durumuna Bakan Kılıç el attı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-03-2017 11:25 - Güncelleme: 07-03-2017 11:25

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yüzmede Atlama Milli Takımı sporcusu olan Yaprak Selin Keskin'in, çalışmalarını bundan sonra Ankara'daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yapacağını ifade etti.

HABERLERİ GÖRÜNCE DEVREYE GİRDİ

Bakan Kılıç, milli sporcu Yaprak Selin'in çalışacak havuz bulamadığı için antrenmanlarını içi sünger dolu havuzda yaptığı yönünde medyada yer alan haberler üzerine, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

"OLİMPİYAT HAZIRLIK MERKEZİNDE DEVAM EDECEK"

Bakan Kılıç, açıklamasında şunları kaydetti:

"Milli sporcumuz Yaprak Selin Keskin, antrenmanlarını bundan böyle Ankara Eryaman'daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'mizde sürdürecek. Yaprak kardeşimiz, yarışmalara ve spor yaşantısına artık çok daha konsantre ve rahat şekilde hazırlanacak. Bakanlık olarak geleceğimizin en büyük değerleri olan genç sporcularımızın gelişimi ve refahı adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sünger havuzda antrenman rezaletine bakan Akif Kılıç el attı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • TRABZONLU !!!!! 07 Mart 2017 22:50 Yahu sayin bakan spor,un her tarafi Türkiye,de koku$mu$ hala ne anlatiyorsun futbal,dan ba$layim ne bileyim buz hokey,imi diyeyim ter taraf ayni ya yenide her taraf bu i$e uzmalarla el atmali veya bu i$i yapamiyorsan yapacak birisi spor,un ba$ina gecmeli her taraf koku$mu$ beh !!!!!!!

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro