eposta yazdır zoom+ zoom-

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan tokat açıklaması

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan tokat açıklaması

Türkiye Basketbol Federasyonu, Aziz Yıldırım'ın rakip kulüp başkanına tokat atması hakkında açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-05-2017 12:29 - Güncelleme: 08-05-2017 12:29

Türkiye Basketbol Federasyonu, Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe maçında Aziz Yıldırım'ın rakip kulüp başkanına tokat atması hakkında açıklama yaptı.

İşte TBF'nin açıklaması:

"Bilyoner.com KBL Final Serisi'nde oynanan Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe müsabakasında yaşanan olaylar nedeniyle sorumlular, TBF Ligler Direktörlüğü tarafından derhal Disiplin Kurulu’na sevk edilmiştir. 

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yaşanan olaylarla ilgili olarak aşağıdaki açıklamada bulunmuştur:

Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan olaylardan büyük bir üzüntü duydum. Basketbolumuzu bu tür olaylardan arındırmak üzere Federasyon olarak kararlı duruşumuza devam edeceğiz. Nitekim; bu müsabakada yaşanan olayın sorumluları da Disiplin Kurulu’na sevk edilmiş olup, Disiplin Kurulumuz ayrıntılı inceleme ve değerlendirme yaparak en kısa zamanda kararını verecektir. Asla tasvip etmeyeceğimiz bu olay nedeniyle duyduğum üzüntüyü bir kez daha paylaşır; benzer olayların tekrar etmemesi uğruna gerekli tüm tedbirlerin alınacağından kimsenin kuşkusunun olmamasını isteriz."

Aziz Yıldırım Işık Eyigüngör'e tokat attı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan tokat açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • tufan ayvalık 10 Mayıs 2017 19:24 sn başkanımız ne yapsa ne söylese haklıdır doğrudur tokat ağır olmuştur ayıp olmuştur da karşı taraftan bahseden yok tüm spor yorumcuları yazarları saldım çayıra haldedir bu ülkede değil dünyada taktir edilecek tek spor kulübü fb dir bünyse dünya olimpiyat avrupa şampiyon ve derece yapmış takım ve sporcuları açık ara barındıran tek kulüp ve başkanı AZİZ YILDIRIMDIR.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro